Арсеній Яценюк на Великдень відвідав рідні Чернівці (ФОТО)

Арсеній Яценюк на Великдень відвідав рідні Чернівці (ФОТО)

15.04.2012, 23:46

На Великодні свята лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк разом із родиною побував у Чернівцях. У неділю вранці він взяв участь у святковому богослужінні в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

У неділю вранці Народний депутат Арсеній Яценюк взяв участь у святковому богослужінні в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у Чернівцях. Про це повідомив офіційний сайт «Фронту Змін».

Політик прибув до церкви близько восьмої ранку разом з мамою та дружиною. Також з Яценюком на святковій службі у храмі були його однопартійці, зокрема – голова Чернівецької обласної партійної організації «Фронт Змін» Максим Бурбак та голова Кримської організації партії Олексій Бурбак.

За інформацією «Чернівці. Коментарі» цього ж дня у Соборі Успіння Пресвятої Богородиці на святковому богослужінні перебував і ще один депутат-чернівчанин Петро Гасюк - екс б`ютівець, а нині член депутатської групи "Реформи заради майбутнього".

Гасюк, як і родина Яценюків, є давніми прихожанами цього храму.КОМЕНТАРІ (7)

Оце міркую, чи ходити до цієї церкви після того, як вона стала місцем паломництва людей на кшталт Гасюків і Яценюків. Інші прихожани ніби не люди, о. Сиротюк уже так перед власть імущими запобігає аж неприємно.

Може б ви, панове, пішли деінде в іншу церкву?

До речі, цікаво, якби звичані прихожани намірилися фотографуватися під час служби, їм би це також з рук зійшло? Треба спробувати

avatar

Давня прихожанка храму

16 квітня 2012 10:00

От зразу видно, що попередній коментар ніяка не прихожанка писала, а хтось з кабінетів на Грушевського або Центральної площі. По перше, Яценюк тепер не влада, а опозиція, тому закидати, що  отець Сиротюк запобігає перед владою принаймні неправдиво. Навпаки,  влада йом уце не подарує. По-друге, фотографувати в греко-католиків дозволяють без проблем усім прихожанам. Так, що ніякого винятку для Яценюків не робили. Ну, і по-третє, а де ваша християнська любов. От Яценюк прийшов запросто у церкву. її задля нього не закривали. Ви спробуйте, коли Хам приїздить потрапити у церкву разом з ним. Зразу відчуєте різницю. Побійтеся Бога!!! Хоч на Пасху!

avatar

Чернівчанин

16 квітня 2012 14:11

А приходити в церкву на Великдень у джинсах як Яценюк - це правило доброго тону?

avatar

Олексій

17 квітня 2012 11:46

А що Ісус розрізняв людей по одягу, чи все таки по їх внутрішній вірі? Не уподібнюйтеся московським батюшкам, які дивляться не в душу віруючим, а на кишені в їхніх штанях.

avatar

Олексію

17 квітня 2012 11:57

А яка різниця хто в чому прийшов, важливо інше - прийшов

avatar

Василь

17 квітня 2012 15:01

Увага до Арсенія Яценюка зрозуміла - він публічна людина. І це нормально. А "нафантазовувати" про джинси, фотографування та  "запобігання" - нісенітниця. Христос  воскрес!

avatar

Стела

18 квітня 2012 12:51

Пидарас,чтоб ты тебя мама высяла

avatar

16 квітня 2017 18:07