«Авіакомпанія Буковина» заборгувала перед 148 працівниками понад 137 тис. грн.

«Авіакомпанія Буковина» заборгувала перед 148 працівниками понад 137 тис. грн.

29.08.2014, 12:03

Чернівецька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері перевірила додержання вимог законів України у сфері оплати праці в ПрАТ «Авіакомпанія Буковина». Про це BukNews повідомили у прес-службі прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що посадові особи ПрАТ «Авіакомпанія Буковина» всупереч Закону України «Про оплату праці» та «Кодексу законів про працю України» зловживаючи своїм службовим становищем, виплачують заробітну плату працівникам підприємства в кінці місяця без авансу, після виконання зобов’язань щодо погашення недоїмки зі сплати єдиного внеску, інших податкових зобов’язань та поточних витрат, що призводить до затримки виплати заробітної плати на календарний місяць.

Так, ПрАТ «Авіакомпанія Буковина» заборгувала перед 148 працівниками понад 137 тис. грн.

Чернівецька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері внесла на адресу ПрАТ «Авіакомпанія Буковина» подання «Про усунення порушень вимог чинного законодавства України у сфері оплати праці» та вимагає відшкодувати заборгованість.

Матеріал на схожу тему: Чернівецький аеропорт врятують нові правила експлуатації повітряних ліній. Деякі підлеглі Бурбака – проти?
 

1


КОМЕНТАРІ (2)

Это  двухдневная  выручка  от  контрабанды,  поступающая  губернатору  Ванзуряку  от  контрабанды.  Чтобы  в  городе  было  спокойно,  МОГ  БЫ  И  ПОДЕЛИТЬСЯ  С  НИЩИМИ  работниками  аэропорта.  АВОСЬ,  в  будущем,  будет  лишняя  точка  "отбора"!

avatar

НВ

29 серпня 2014 09:17

Це менш ніж по 1000 (тисячі) на людину... Це який такий борг? Зарплата мінімальна більша... 

avatar

Макс

31 серпня 2014 18:43