'Батько' ідеї про об'єднання чернівецьких книгарень сидить у тюрмі за 'службову недбалість'. Що чекає на його послідовників?

"Батько" ідеї про об'єднання чернівецьких книгарень сидить у тюрмі за "службову недбалість". Що чекає на його послідовників?

19.06.2012, 14:25

 Ця резонансна не тільки для Буковини кримінальна справа була порушена слідчим відділом УСБУ в Чернівецькій області відносно колишніх голови правління та головного бухгалтера кредитної спілки «Бісер», яким інкримінувалося привласнення грошових коштів у сумі понад 1 млн. 420 тис. грн., ще 17 серпня 2009 року. Як повідомили у прес-службі прокуратури Чернівецької області, 26 лютого 2010 року вказану кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до Першотравневого районного суду м.Чернівців для розгляду по суті. До речі, громадяни, які звернулися до прокуратури по допомогу, під час досудового слідства були допитані як свідки. А тому, згідно із ст.49 і ст.50 Кримінально-процесуального кодексу України, потерпілими чи цивільними позивачами визнані не були.  Коли дана кримінальна справа перебувала ще на стадії судового розгляду, вкладники мали можливість звернутися до суду з відповідними заявами про визнання їх потерпілими, про що їм неодноразово роз’яснювалось.  У подальшому вироком Першотравневого районного суду м.Чернівців від 12 березня 2012 року колишнього керівника спілки визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість) і призначено покарання у вигляді 3 р. 6 міс. позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на 2 роки. Також судом частково задоволено цивільний позов кредитної спілки до її колишнього керівника про відшкодування шкоди, завданої злочином, на суму майже 250 тис. грн. А кримінальна справа стосовно колишнього головного бухгалтера, згідно з її письмовою заявою, на підставі ст.6 і ст. 248 КПК України та п. «в» ч.1 ст.1 Закону України «Про амністію у 2011 році», була закрита.

 Усе б нічого, якби засудженим головою правління згаданої кредитної спілки не був відомий у Чернівцях Олександр Авербух. І це також саме йому, як керівнику ДК ОРТП «Чернівцікнига», належить детально розроблений бізнес-план реорганізації мережі державного книгорозповсюдження. Вже вісім років тому Олександр Авербух розповідав, що ідеться про ідею створення своєрідного книжкового холдингу — «Буковинського дому книги», засновниками якого могли б виступити облрада (власник магазинів), міськвиконком (головний орендодавець), приватні підприємці тощо. Новоутворена структура мала б поєднати магазини комунальної власності та колектор-базу друкованої продукції, з якої книжки розвозили б до магазинів міста і всієї області. Неодмінною передумовою для успішного функціонування холдингу мало стати об’єднання 9 комунальних книгарень у спільне підприємство, яке підпорядковувалося б єдиній стратегії розвитку та чіткій ціновій політиці. Щоправда, ідея створення «Буковинського дому книги», визнавав її "батько", спрацює лише у тому разі, якщо знайдеться потужний інвестор, готовий вкласти чималі кошти у його розвиток. Напевно, саме тому чоловік й зайнявся зароблянням грошей у кредитній спілці.

1


КОМЕНТАРІ (5)

Ги-ги, оце так публікація - просто тобі "бонба". З популярної у бурбачків-фронтовичків серії "Біг пес почерез овес, і не було з того ніц ні псові, ні вівсові"! Одна біда - автор "забув" відобразити у своєму опусі, що геть усі нинишні директорки - противниці реорганізації комунальних книгарень - як оті нетоптані курки за когутом, бігали за шахраєм Авербухом та з піною біля згуста намальованих вуст переконували всіх, кого треба і нє, шо реорганізація книнарень - то єдине рятівне коло, котре спасе книжкову торгівлю в Чернівцях. І шо тепер? Шая - в буцегарні, директорки - самі знаєте де. А версія щодо благородної мети сашкового "заробляння" у кредитній спілці - це просто шедевр публіцистичного крільництва. Так тримати, "пісяї"! Авербух вам у пельку.

avatar

Немитий свідомит

19 червня 2012 10:13

Ніколи директорки не хотіли того об'єднання. І Сашкову ідею, навпаки, жодна з них не підтримала. Спитатйте у Бабилюльки чи Скорейка вони точно те знають, бо то їм Авербух подавав ті прожекти.

avatar

Брехня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19 червня 2012 10:37

сашкову ідею дійсно спаплюжили. Такого "откровенного" блядства під маркою "реорганізації мережі книгорозповсюдження" не міг уві сні придумати той Авербух, як би не хтів обікрасти усіх постачальників та власних працівників, яким "випадково забували" сплатити зарплатню він та його головна посіпачка - така ж крадійка як він. І в душі, і в дійсності. Він може й мріяв трохи приміщень по вул Шептицького привласнити, але "шляхом благородного розбійника" через приватизацію, або таке інше. А вот такого грабунку при білому сонячному світлі - він , сирота, допетрати не зміг би, бо бач "воспитание" не те - все ж таки син відомого релігійного діяча, та й сам людина, маю віддати йому належне, високоінтелектуальний типус.(останній епітет - це без іроніі, панове. Прошу зазначити це окремо.) Про директорок - це дійсно окрема тема. Тількт одна дама з них тоді мала намір приєднатися, але нікому з "шановного керівництва області - "имярек..."- це не треба було. А зараз "дозріли". Доречі, а кого поставили оцю реорганізацію проводити... Відомий теж діяч. (Де відомий? Чим саме такий реорганізаторський талант підкріплює, га?)

avatar

читав колишній працівник

19 червня 2012 18:54

Ти немитий або дурний, або галиць!

avatar

немитому

19 червня 2012 23:52

История, написанная Ю.Чорнеем, выглядит незаконченной.В ней ничего не сказано про роль друга и соратника Ш.Авербуха - Э.Добжанского в развитии кредитного сообщества "Бисер" и дальнейшего его появления как председателя ликвидационной комиссии комунальных книжных магазинов....Ждем продолжения!

avatar

М.Л.

22 червня 2012 08:08