Батьки Арсенія Яценюка у колі найближчих друзів у Чернівцях відзначили день народження сина, якому сьогодні виповнилося 45 років

Батьки Арсенія Яценюка у колі найближчих друзів у Чернівцях відзначили день народження сина, якому сьогодні виповнилося 45 років

22.05.2019, 22:39
Батьки українського політика Арсенія Яценюка у Чернівцях у колі найближчих друзів відзначили день народження сина, якому сьогодні виповнилося 45 років. 
 
Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

"22 травня, на день народження Арсенія ми з чоловіком Петром Івановичем зустрічаємося з нашими друзями молодості, - розповіла мама політика Марія Григорівна. – Так було і сьогодні. Ми пішли у парк Шевченка, прогулялися, випили на літньому майданчику у кав’ярні кави. Разом з нами були родина Івана та Катерини Мельничуків, Іван – хресний Арсенія, Катя – моя товаришка зі студентських років, а також були викладачі університету професор Роман Венгринович та доцент Тарас Івасютин. Ми всі товаришуємо з юності, вони знають Арсенія від народження".

Марія Яценюк додала, що вони зателефонували синові і всі його привітали. А Арсеній їм сказав: "Я би дуже хотів бути сьогодні серед вас".

"Річ у тому, - зауважила Марія Григорівна, - що наші друзі – це в основному викладачі, і Арсеній формувався в цьому нашому середовищі. Він не раз казав, що багато в чому завдячує цим людям, які товаришували з його батьками. Звісно, Арсеній запрошував нас на день народження до Києва. Але ми вже у такому віці, що для нас це довга дорога. Хоча, знаєте, багато людей не знаю з чого взяли, що Яценюк відправив батьків до Америки. Це трішки смішно для нас, адже ми з чоловіком виходимо у місто, Петро Іванович викладає в університеті. Що ми побажали синові? Звісно, здоров’я. Що для нас, батьків, може бути важливішим".
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про Арсенія Яценюка та його родину розповсюджують чергову феєричну маячню з Кремлівських "темників"
 
Політика також привітав земляк, голова парламентської фракції "Народний фронт", народний депутат України Максим Бурбак. 
 
- З Днем Народження! Нехай Ваш заряд енергії, сил та нахтнення ніколи не вичерпається. Заряджайте усіх і все довкола себе. Ваша команда завжди поруч. Понад 30 років йшли й пройдемо надалі разом і крізь роки, і брехню, і труднощі, і перемоги. Але нехай перемог буде якнайбільше! Здоров'я, сил та наполегливості! - побажав Максим Бурбак. 


Раніше повідомлялося, що сьогодні, 22 травня 15-й прем’єр-міністр України Арсеній Яценюка відзначає своє 45-річчя. 
 
Фото МБ
1


КОМЕНТАРІ (2)

Ребенок Розмари

avatar

23 травня 2019 15:07

Бачиш Сєня батьки виходять в місто а місто зруйноване , занедбане ось до чого докерувалися! Як крали так і крадуть! Шоб вам злодіям в горлі все комком стало!!!

avatar

123

26 травня 2019 05:46