Буковинська «Батьківщина» заявляє про нові провокації проти партійців

Буковинська «Батьківщина» заявляє про нові провокації проти партійців

15.03.2019, 21:51

Цього тижня на телефони партійців обласної організації ВО «Батьківщина» почали надходити дзвінки від шахраїв, які начебто проводять опитування, а в процесі провокують на розмови про якісь незаконні виплати і вимагають зізнань.

Про це повідомляє прес-служба обласного осередку партії.

За інформацією одного із партійців, йому телефонувала дівчина, звернулася до нього на ім’я-по батькові і представилася працівницею «Опори». Запитала, чи зручно йому говорити, а далі почала ставити питання з «опитування». Цікавилася, чи збирається він іти на вибори і за кого має намір голосувати. На відповідь, що «за Юлію Тимошенко», перейшла «в наступ». Зненацька почала питати, чи відомо йому про кримінальну відповідальність за підкуп голосів, і вже зовсім несподіваним стало питання «Хто дав вам тисячу гривень?» Далі були вимоги «зізнатися в усьому», назвати «того, хто дав гроші – і тоді вам нічого за це не буде», погрози, що «вся розмова записується». Коли обурений активіст (член партії від 2004 року) запитав, що собі дозволяють такі додзвонювачі, трубку кинули…

Від початку тижня є вже кілька таких випадків.

Згаданий партієць зафіксував телефонний номер, з якого йому надійшов цей хуліганських дзвінок, і звернувся до правоохоронних органів.

Чернівецька обласна організація партії ВО «Батьківщина» заявляє про те, що партійці готові давати гідну відсіч будь-яким провокаціям. Водночас, провокації, спрямовані проти партійців і кандидата в Президенти від нашої політичної сили, насамперед можуть вплинути на свободу волевиявлення пересічних громадян. Якщо подібний дзвінок отримає просто прихильник ВО «Батьківщина» - не активіст, не партієць, не досвідчений і загартований роками жорсткої опозиції – то він просто злякається і або не піде на вибори взагалі, або злякається голосувати за кандидата, через якого йому можуть погрожувати чи переслідувати.

Чернівецька обласна організація партії ВО «Батьківщина» вкотре заявляє, що не займається підкупом виборців, не проводить проплачених мітингів і діє суто в рамках чинного законодавства. Закликаємо до чесної боротьби. 

1


КОМЕНТАРІ (4)

Цирк. Тільки щоб нашкодити, відволікти. Проводити такого роду махінації - ознака слабкості і страху. Але Тимошенко сильніша за все це.. 

avatar

Пітер

15 березня 2019 22:25

Юля давно погрузла в брехні, крадіжках державних коштів з Лазаренко і злочинному контракті з ворогом за часів свого премєрства, бо займаючись продажем газу з середини90-х років той контракт є злочином проти нас, тобто України! і ви хочете сказати що корупціонери міняються!?Новий курс на що, на нове розкрадання і старі перевірені схеми!? Утопія!!!

avatar

123

16 березня 2019 06:59

Только не вальцман с кулявлобом мародёром.Хоть чёрт лысый.Но только почемуто при «злочином контракте» моя платёжка за газ была в 4-5 раз меньше!Сейчас при барыгах и мародёрах сами знаете какая цена.Так кто ж враг и зло для страны пановее???

avatar

456

16 березня 2019 16:01

а я не казав що ці джидаї краще за попередніх та й прийдешніх і Коломойський нічим не краще, хоч дайте йому статус довічного президента він буде красти, доки не зажмуриться і я сміюсь з тих хто каже, а цей вже має бізнесс та й не буде красти!Ха-ха як би не так всі вони хочуть ще більше, тому і лізуть до того корита, чи може ще хтось вірить, що вони пруть туди, щоб покращити нам існування!Сміх та й годі!

avatar

123

16 березня 2019 20:54

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.