Буковинські депутати в Однокласники UA (Фото цілковитого щастя)

Буковинські депутати в Однокласники UA (Фото цілковитого щастя)

19.09.2011, 18:22

Ті, хто скаржаться на недоступність депутатів, грішать проти істини. Принаймні, щодо чернівецьких і буковинських депутатів. Уся королівська, губернаторська і мерська рать тусується у соціальних мережах. В Однокласниках ua присутні  майже усі чернівецькі і буковинські депутати. Відриваються по повній, відводять душу, так би мовити, беззастережно, що цікаво. 

 

Сторінка Анатолія Чесанова виглядає достатньо скромно, але відчувається, що він завжди встигає на раздачу слонів 

До речі, у нашій провінції посадовці настільки безтурботні, а журналісти настільки ліниві, поступливі і добрі, що свої сторінки у соціальних мережах політики заповнюють направду щиро. І ми насолодилися відвертістю сповна. Тим більше цікаво було провести ґрунтовну розвідку депутатських прихильностей і зв’язків (ну куди ж без цього журналістам!). А після цього вирішили поділитися враженнями з читачами.

Першим, звісно, у поле нашої уваги потрапив депутат Віталій Міхайлішин. Ця людина тривалий час перебувала у тіні, тож і не вельми відома чернівчанам.  Принагідно взяли у нього інтерв’ю, але про це якось окремо. Адже цікаві новини про усіх наших депутатів.

 

 Ось депутат Бешлей нещодавно вступив до групи за інтересами «Новий інтер’єр» і «Перебудова» – значить покращив житлові умови. Про це звітував як не виборцям, так друзям і однокласникам. Він же, судячи з його сторінки, любитель суші, рибалки і Калічанки. А ось вірний ідеям націонал-демократії пан Павлюк-молодший, як з’ясувалося, у дружніх стосунках із славетним паном Лієвим, який менеджирує у Криму. І водночас Михайло Павлюк активно виступає проти розташування російського Чорноморського флоту у Севастополі.

 

Пан Лієв ризикує.  Ходіння по жердинці -- професійне хобі українського посадовця. 

У пана Лієва, про якого багато говорили, але мало писали, є аж 177 друзів, багато з них із Чернівців. Але серед них немає Лівіу Руссу… Для тих наших читачів, хто не в курсі, пан Руссу колись був заступником пана Лієва і нині майже сім місяців провів в СІЗО за підозрою у нецільовому використанні повеневих коштів. Пан же Лієв , як бачимо ще той «гусак». Бо з нього, як з гуся вода.  До речі, надцікавий персонаж, цей колишній посадовець Чернівецької ОДА. До речі, надцікавий персонаж, цей колишній посадовець Чернівецької ОДА. Любитель адреналіну. Фотографуватися пан Лієв любить  або десь над прірвою, звітуючи про черговий небезпечний екстрім-похід, або в бюрократичних інтер’єрах.  Очевидно і те, і те гарячить його кров. В тихому вирі його окулярів, схоже, водяться біси.

Пан Каспрук і пан Довганич передбачливо приховали свої потужні сторінки від сторонніх поглядів.  Сильні пристрасті рвуть душу депутата від «Свободи» Назара Горука. Раніше на своїй сторінці «Однокласників» п. Назар вступав у групи по інтересах, які ділилися між Україною та футболом, що взагалі-то можна передбачити. Але останнім часом  відбулася цікава еволюція. І він вступив у групу по інтересам « Діти мільйонерів», що погодьтеся досить дивно. Чи п. Горук мріє, що його діти будуть дітьми мільйонера чи ще щось… Чи просто звичайний інтерес до багатства. Вже під час свого депутатства п. Горук вдався  до неймовірних кроків, як для депутата ВО «Свобода»,  і вступив до групи за інтересами з назвою «Італія! Атарвьомся по-русскі» про відпочинок і розважальні заходи в Італії. Остання новина з його сторінки, очевидно, чи то в очікуванні виборів чи ти спокутуючи італійські «гріхи» п. Горук, вступив до групи: « Господи, почуй мої молитви!»

В цілому ж серце буковинського виборця мало б переповнюватися гордістю. О, яких життєлюбів ми обрали! Які бадьорі люди керують нами! Радість, енергія, задоволення життям у них, як правило, бризкає через край.

До речі, я спочатку піддався спокусі глумливо посміятися над політиками, як роблять це на кухнях, чи за кухлем пива багато моїх дотепних друзів. Але потім мій настрій змінився у несподіваний бік. В який саме, скажу наприкінці.

Отже, повернемося до огляду.

Мою дитячу цікавість привернув колишній депутат міськради Олег Охотський. Протягом останнього скликання в міськраді пан Охотський захищав навколишнє середовище в одній із депутатських комісій і вирішував питання житлово-комунального господарства. І не так, щоби проявив себе на громадському поприщі.

Таких зустрічей у житті екс-депутата Охотського було багато. 

Але, виявилося, у цієї людини – безодня енергії, а справжня його любов – зовсім не навколишнє середовище. Він обожнює естраду. З фото стає очевидним, що пан Охотський у місті є кимось на кшталт короля корпоративів. Стільки фото із українськими знаменитостями у невимушеній домашній атмосфері не має жоден з місцевих депутатів.

Зображення ці досить дотепні. З них можна зробити висновок не тільки про депутатські прихильності, але й про життя артистів поза сценою. Все це може розважити випадкового гостя сторінки. Але одразу ж виникає питання: чому цей чоловік, на сторінці якого немає жодного фото природи, займався навколишнім середовищем?(!)

І тут зрозумів, що на різних прес-конференціях ми, журналісти, запитуємо депутатів завжди не те. Охотського, наприклад, певно запитували: «Ну, що там у нас із навколишнім середовищем Чернівців»? І він, ймовірно, відповідав щось таке невиразне, від чого в’яли вуха. Але коли б ми спитали: «Пане Олеже, ну як там вечір з Іллєю Ноябрьовим, як він травить анекдоти? Який він взагалі?», то почули б у відповідь таке, що запам’яталося б надовго. І це, швидше, правило, аніж виняток. О, скільки ж депутати могли б нам розповісти про улюблену рибалку, футбол, кулінарні подвиги тощо!

Іноді, щоправда, непрямо, але любов і робота десь-десь збігаються. До цієї думки підштовхнула сторінка депутата Віталія Червінського, керівника комунального підприємства міськШЕП. Адже цілий альбом його фото присвячений власним байкам (на них краще кататися гарними дорогами). Мотоцикли сфотографовані у профіль, анфас, в три чверті, на тлі гламурного кафельного гаражу, на тлі багатого двору тощо. Можна зацінити кожен вигин технодива. Це любов, панове. Можливо, Червінський і буде займатися дорогами. Або байками?

До речі, фото на сторінці п. Червінського своєю винятковою буржазністю і гламурністю можуть породити не одного Че Гевару. Хоча двадцять років тому наше суспільство вирішило, що багатство – не гріх. Але осад залишився.

 

 Один з улюблених байків депутата Червінського 

І про гламурність. Чомусь завжди думав, що гламурні журнали читають переважно небагаті люди, щоби помріяти і позітхати. Але очевидно, що це наївне чтиво призначено саме для багатих. Саме вони переймаються питанням, про що мріяти, як жити красиво, як понтово витратити гроші… Для чогось їх же здобували? Тому більшість можновладців я б визначив як наївних споживачів. Вони споживають все найбільш пафосне, яскраве і блискуче. Крім того, вони ще люблять бавитися такою іграшкою, як слава.  Утім, не всіх хвилює ця пристрасть.

 

Депутати Брижак і Шкробанець -- любителі екстремального гламуру.

 

Таємничий Юрій Борисов, про вплив якого на буковинські політичні події всі шепочуться, але ніхто не пише, в соціальних мережах зовсім не таємничий. Судячи з фото, він активний футбольний вболівальник і, крім того, член закритих англійських елітних клубів. Особисто я спроб приєднатися до цих клубів робити не став, відчуваю, що вступний внесок буде для мене обтяжливим. Але мені цікаво, чим розважаються в закритих клубах? Чи не нудно в місцях, де збираються люди, які плекають переважно свої, а не чужі амбіції? Мені кілька мільйонерів на це скаржилися. Один з них, пам’ятаю, забігши в гості, просидів кілька годин і, коли прощався, з полегшенням зітхнувши, сказав: «Боже, нарешті ніяких понтів».

 

 

 Таємничий Борисов -- активний вболівальник і член англійських фешенебельних клубів?????????????????

Якщо резюмувати враження від подорожі депутатськими сторінками, то можна сказати, що більшість наших депутатів – жертви гламуру. Не знаю, чи живуть всі вони за Конституцією, але більшість з них суворо дотримується стандартів гламурних журналів. Так вони люблять фото з блискучими цяцьками і завжди користаються можливістю похизуватися ними.  Захоплюються подорожами і красивими інтер’єрами. Не найгірший варіант. На жаль, газетної площі замало, і поділитися усіма враженнями, які мене переповнюють, за один раз не вдасться. А хочеться, хочеться…

Відзначимо також, що буковинські депутати надзвичайно товариські, на їхніх сторінках кількість друзів – від ста і далі. А подекуди і триста та більше. Це підштовхує до думки, що політика – насамперед здатність до спілкування, комунікації, заведення зв’язків.

 Подивитися цей калейдоскоп захоплень, амбіцій, любовей, емоцій було цікаво. Чомусь застрягли в свідомості і вболівальницький шалик Борисова, і дорога дублянка найвеселішого географа і чиновника Брижака (це б на передвиборчий сіті-лайт!), і всілякі дрібнички, про які вже не розповіси читачам, бо бракує місця. Тож вони залишаться за лаштунками.

Хотілося б ще додати для надто наївних жертв політичної пропаганди, що їм корисно було б подивитися, як буковинські депутати в «Однокласниках» абсолютно не зважають на політичні пристрасті. Всі дружать з усіма. І, судячи з цієї соціальної мережі, наші бютівці, регіонали, нашоукраїнці – одна тепла компанія.

Наприкінці обіцяв розповісти, чому мені розхотілося глумливо насміятися над політиками, і що саме я раптом чіткіше усвідомив, коли прискіпливо вглядався в чуже життя? А розгледів звичайних людей. Таких, які шпетять політиків за пивком. Подався в невеличку смішну Інтернет-подорож, щоби подивитися на НИХ… Цих владних монстрів, цих поганих хлопців. А побачив НАС.

 за матеріалом Сергій Воронцова  в" Версії" 

 

Головний еколог області депута Дутчак фотографується тільки на фоні природи 

 

 (Фото будуть)

1


КОМЕНТАРІ (3)

Цікаво, який це такий мільйонер забігав до Воронцова у гості? Га, Сергію?

avatar

Колега

19 вересня 2011 16:31

хороший матеріал. Якось була на сторінці Забродського- теж багато цікавого побачила)) не дивно, що в Росії через соцмережі податкова, банки, мвд шукають злочинців, і навіть під виглядом дівчат  домовляються про "зустріч" і хапають тих, кого довго і нудно розшукували)))

avatar

LR

20 вересня 2011 10:17

Платна заказуха Михайлішина ! Здається проти Горука.

avatar

Журналіст

20 вересня 2011 12:25