Бурбак пообіцяв головам ОТГ сприяння в отриманні бюджетних коштів  на соціально-економічний розвиток

Бурбак пообіцяв головам ОТГ сприяння в отриманні бюджетних коштів на соціально-економічний розвиток

25.05.2019, 17:17

На зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад Чернівецької області  народні депутати України Максим Бурбак і Микола Федорук обговорили питання функціонування громад в умовах бюджетного дефіциту.

 Промовці нагадали, що ухвалений урядом ще у березні проект постанови про розподіл коштів субвенції на соціально-економічний розвиток  досі не оприлюднено.  Відтак народний депутат Максим Бурбак порадив головам буковинських ОТГ прискіпливо дотримуватися бюджетної дисципліни, добре рахувати кошти і шукати додаткові джерела для їх залучення.

Перспективи наступного бюджетного року теж туманні. Бюджетну резолюцію, за якою буде розраховано Державний бюджет України 2020 року, уряд має оприлюднити у червні. У вересні 2019 року проект бюджету має надійти на розгляд парламенту. Усе це - за умови нормальної роботи уряду і Верховної Ради України. Проте це практично не можливо зробити в умовах виборчої кампанії. Невідомо як довго у новому парламенті формуватимуть коаліцію, затверджуватимуть новий склад уряду.    

Парламентар назвав інші економічні чинники, які,  на його думку,  можуть мати негативні наслідки для економічної ситуації, в тому числі для ОТГ. Зокрема, нагадав про необхідність повернення Україною цього року майже 9 мільярдів доларів зовнішніх запозичень. Це третина бюджету країни! У цьому зв’язку, особливо небезпечними парламентар вважає розмови про можливість якогось керованого дефолту.  Тоді на тлі спаду світової економіки, на можливості якого наголошують міжнародні експерти, до політичної кризи в  Україні додасться ще й економічний спад.

Максим Бурбак запевнив голів буковинських ОТГ, що зробить усе від нього залежне, щоб вже захищені ними проекти було профінансовано у повному обсязі. У цих умовах є вкрай важливим зберегти наступність в ухваленні важливих державних рішень, що дасть можливість довести їх до успішного завершення.

-        Мені, як і колезі Федоруку, є з чим йти до людей. За п’ять років  каденції для потреб області залучили майже два мільярди гривень.  Якщо хтось зробив більше, нехай засвідчить це справами, а не словами, - сказав Максим Бурбак. 

1


КОМЕНТАРІ (2)

Цей "захід" ЩО відбувався під грифом "секретно" ??? Запрошені були тільки свої ручні ??? Навіть в цьому він весь. Тільки зараз зрозумів, що праві люди, Бурбак не популіст, він злочинець.

avatar

Теж ОТГ

25 травня 2019 19:22

да маловато бурбаківськоі раті. Ніхто не хоче х ним в тюрму  а на фото всі кандидати в Сокиряни  тюрма чекає

avatar

Правда

25 травня 2019 21:53