Бурбака не цікавить, хто стане наступним головою Чернівецької ОДА

Бурбака не цікавить, хто стане наступним головою Чернівецької ОДА

25.05.2019, 15:35

Прізвище людини, яку призначать на посаду голови Чернівецької ОДА не відіграє жодної ролі, оскільки ця посада "вже нічого не вирішує".

Про це сьогодні заявив народний депутат Максим Бурбак під час зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад Буковини, передає кореспондент molbuk.ua.

Нардеп, говорячи про виділення Кабміном субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури населених пунктів, заявив про слабкі сторони виконавчої влади у Чернівецькій області.

"Чесно кажучи, це не моя функція – вибивати субвенції для виборчого округу. Ці соцекономи, школи, дахи, садки... Але так сталося, що під час реформи децентралізації виконавча гілка влади у Чернівецькій області продемонструвала, що вона квола", – сказав Бурбак, пояснивши, чому він сприяє регулярному виділенню Кабміном грошей на розвиток сіл Буковини.

 "І коли в інтернеті всі б’ють списи, хто буде наступним головою ОДА... Яка різниця, хто буде губернатором Чернівецької області, коли 50 відсотків населення проживає в ОТГ? Що голова ОДА вже вирішує? Хіба що на селекторних нарадах може сидіти", – сказав Максим Бурбак.


"Всі тільки й обговорюють: "Ой, той буде губернатором... Його Чинуш поставив...". Та ставте кого завгодно – він нічого вже не вирішує взагалі", – додав нардеп. 

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

А кому цікаво, що не цікавить бурбака.

avatar

Нестор

25 травня 2019 19:27