Чернівецька обласна рада збереться на сесію, щоб внести зміни до бюджету і  присвоїти звання «Почесний громадянин Буковини»

Чернівецька обласна рада збереться на сесію, щоб внести зміни до бюджету і присвоїти звання «Почесний громадянин Буковини»

04.11.2019, 21:24

Про скликання 34-ї сесії Чернівецької обласної ради 

Згідно з відповідним розпорядженням голови Чернівецької обласної ради № 359 від 4 листопада 2019 року на підставі статті 46-ї та частини 6 і 7 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

статті 14 розділу II Регламенту Чернівецької обласної ради VII скликання, листа обласної державної адміністрації від 30.10.2019 №01.12/18-2112
07 листопада 2019 року об 11-00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. Грушевського,1) відбудеться пленарне засідання 34-ї сесії обласної ради. 

На розгляд сесії внесено наступні питання: 

  1. Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік.

  2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Буковини».

  3. Про затвердження Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності, на 2020-2022 роки.

  4. Про внесення змін до Регіональної програми забезпечення інформаційних потреб населення області, відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення та здійснення представницьких, інших заходів на 2016-2020 роки.

  5. Інші.

      На сесію запрошуються народні депутати України від Чернівецької області, в.о. голови та заступники голови Чернівецької обласної державної адміністрації, прокурор Чернівецької області, начальник ГУНП України в Чернівецькій області,  начальник УСБУ у Чернівецькій області, голови районних рад та в.о. голів райдержадміністрацій, Чернівецький міський голова, голови рад об’єднаних територіальних громад, голова облпрофради, окремі керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

 ДОВІДКОВО:

Обласна державна адміністрація подала на розгляд і затвердження чергової сесії Чернівецької обласної ради проєкт рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік», затверджений розпорядженням обласної державної адміністрації від 25.10.2019 №1015-р.

Зазначені зміни коштом розподілу додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету та зменшення резервного фонду обласного бюджету передбачають продовження будівельно-ремонтних робіт на об’єктах соціально-культурної сфери, впровадження заходів з енергозбереження.

Також необхідно передбачити для закладів охорони здоров’я кошти на придбання медикаментів і харчових продуктів, оплату комунальних послуг і енергоносіїв, оновлення медичного обладнання, здійснити фінансування заходів низки місцевих програм.

Так, основну частину коштів, зокрема 12,7 млн. грн. планується спрямувати лікувальним закладам області. За рахунок цих коштів буде збільшений фонд оплати праці обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 3 млн. грн., придбане програмне  забезпечення для надання послуг з впровадженням медичної інформаційної системи, пов’язаних з переходом у 2020 році на фінансування Національною службою здоров'я України в сумі 3 млн. грн., вжиті заходи з енергозбереження, придбання медикаментів та медичного обладнання на загальну суму 6,7 млн. грн.

Також зміни передбачають виділення  коштів на виплату грошових винагород спортсменам та тренерам Чернівецької області з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту для осіб з інвалідністю в сумі 264  тис. грн., збільшення коштів на фінансування програм соціального захисту населення в сумі 520 тис. грн., збільшення обсягу програми підтримки агропромислового розвитку в сумі 480 тис.грн.

Окрім того, між районними бюджетами та бюджетами ОТГ розподілена субвенція з державного бюджету для здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, яка буде використана на придбання службового автотранспорту для амбулаторій загальної практики - сімейної медицини у сумі 4 млн. грн. та придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в смт. Глибока на суму 99 тис. грн.

Детальніше із зазначеним проєктом змін можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради.

1