Чернівецька  «Свобода» оголосила мобілізацію

Чернівецька «Свобода» оголосила мобілізацію

04.07.2012, 02:32

Заява Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» з приводу прийняття Верховною Радою України закону про основи державної мовної політики

В чергове прорегіональна більшість у Верховній Раді України показала свою антиукраїнську суть прийнявши закон спрямований на нищення української мови. Влада нахабно проігнорувала численні мітинги та пікети громадян, звернення громадських організацій, заяви інтелігенції спрямовані проти даного законопроекту. Вона також проігнорувала численні офіційні звернення представницьких органів влади різних рівнів. 

Таким своїм рішенням регіонали повернули нас у часи Російської та Совєцької імперій, у часи валуєвських циркулярів та сталінських репресій. Вони остаточно показали всій нації, що мирний діалог з цими холуями неможливий. Українці в чергове отримали урок того що пасивність призводить до історичних трагедій.

Те, що сталося сьогодні у стінах Верховної Ради, коли україноненависники, українофоби, разом зі зрадниками –"тушками" проголосували по-шахрайськи у другому читанні за закон проти української мови, не є випадковістю. Це наслідок того, що відбувається у нашій країні протягом останніх 20 років. Ми розплачуємося за свою толерантність, пасивність, ліберальність, політкоректність та поблажливе ставлення до ворогів всього українського. Прикро що так звані демократи, які представлені як парламентська опозиція, заявляючи з телеекранів про свої можливі «смертні бої» заради української мови, сьогодні здали її без бою. Вони кричать «Слава Україні !» тільки перед виборами.

Чернівецька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» мобілізує всіх своїх прихильників, партійців і всіх патріотів до акцій протесту та боротьби. Далі відступати нікуди!

5 липня 2012 року збір біля офісу організації о 12.00 год. на марш протесту. Адреса: м. Чернівці, вул. Шевченка, 7.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

1


КОМЕНТАРІ (1)

Українському суспільству пора змінити мантру і не розглядати цих депутатів, які здали мову (список ось http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?spisok_poimennogo_golosuvannya_za_movniy_zakonoproekt_regionaliv&objectId=1259025), як українських громадян, а як ОКУПАНТІВ. З усіма відповідними висновками, а головне діями. Тоді і лише тоді буде лад в Україні і не лише на мовному фронті. Іншого не дано. Вони межу вже перейшли, і це ВІЙНА.

avatar

Сергій

03 липня 2012 23:53