Чернівецьку область у ЦВК куруватимуть члени комісії Оксана Боярчук і Володимир Перепелюк

Чернівецьку область у ЦВК куруватимуть члени комісії Оксана Боярчук і Володимир Перепелюк

14.10.2019, 18:13

Кожна область України та закордонний виборчий округ отримали відповідального члена ЦВК.

Центральна виборча комісія розподілила між членами Комісії регіони України, за здійснення повноважень ЦВК у яких вони відповідатимуть. Відповідну постанову було ухвалено ЦВК у п'ятницю, 11 жовтня, фотокопія якого виявилася в розпорядженні DT.UA.

Так, відповідальними за Київську, Запорізьку, Донецьку і Луганську області призначені Сергій Дубовик і Юрій Мірошниченко.

За Київ і Харківську область відповідають Віталій Плукар та Ірина Єфремова, за Дніпропетровську, Волинську і Миколаївську області – Олена Гатаулліна і Віталій Грень, за Івано-Франківську, Тернопільську і Львівську області – Андрій Гевко і Вікторія Глущенко.

Павло Любченко й Олександра Кармаза курируватимуть Хмельницьку, Чернігівську, Сумську і Житомирську області.

Оксана Боярчук і Володимир Перепелюк тепер відповідають за Полтавську і Чернівецьку області.

Закордонний виборчий округ, а також Херсонська, Черкаська і Вінницька області закріплено за Сергієм Постівим і Юрієм Фрицьким.

У сфері відповідальності Андрія Євстигнєєва опинилися Закарпатська область, а також анексировані Автономна Республіка Крим і Севастополь. 

Верховна Рада проголосувала за новий склад ЦВК 4 жовтня. Головою Комісії був обраний Олег Діденко. Його заступниками стали Сергій Дубовик і Віталій Плукар, а секретарем ЦВК – Олена Гатаулліна. Таким чином, усі керівні посади в ЦВК зайняли представники "Слуги народу" за винятком Дубовика, якого делегувала проросійська "Опозиційна платформа – За життя".
1