Чернівці потрапили до переліку пріоритетних для ремонту напрямків, де відсутні нормальні сучасні автошляхи

Чернівці потрапили до переліку пріоритетних для ремонту напрямків, де відсутні нормальні сучасні автошляхи

29.11.2019, 10:04

Керівник Укравтодору  розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи. "Миколаїв, Суми, Кривий Ріг, Чернівці, Кіровоград", - перелічив такі напрямки Кубраков.   

Керівник "Укравтодору" розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи.

Аварійні автошляхи в Україні будуть відремонтовані до 2023 року. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. 

"В Україні зараз, якщо брати основні дороги, близько 7 тисяч кілометрів – в аварійному стані", - наголосив він. За словами чиновника, на їх ремонт основних магістралей потрібно кілька років і стабільне фінансування. "Ми розраховуємо, що при існуючому фінансуванні та при залученні додаткових коштів – це приблизно три роки", - сказав керівник автодору. 

Посадовець також пояснив, що першочергові напрямки визначалися за кількома параметрами. "Перше – це рівень зносу. Таких доріг багато. Друге – трафік, який може бути по цих дорогах, коли вони будуть відбудовані. І соціально-економічний ефект, який теж вираховується", - зауважив він.

При цьому було прийнято рішення приділити особливу увагу автотрасам навколо деяких міст України, стан яких надзвичайно поганий.

Кубраков зазначив, що в Україні є так звані "міста-острови", до яких просто неможливо нормально дістатись нашими дорогами. Серед них він назвав Миколаїв, Чернівці, Кривий Ріг, Суми. Саме з таких міст і планують почати в "Укравтодорі".

"Ми з'єднаємо в першу чергу так звані міста-острови. До них не можна зараз нормально дістатися по наших дорогах. Це, наприклад, місто Миколаїв, Суми, Чернівці, Кіровоград. Зараз близько 7 тисяч доріг в аварійному стані. Ми розраховуємо, що приблизно при існуючому фінансуванні і з залученням додаткових коштів, це приблизно 3 роки на ремонт аварійних доріг на магістралях ", - додав глава "Укравтодору".

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ 

1