Чернівці вилетіли з 'Майдансу-3'... Не допоміг вояж Віталія Михайловича до Львова. Шкода

Чернівці вилетіли з "Майдансу-3"... Не допоміг вояж Віталія Михайловича до Львова. Шкода

23.09.2012, 20:46

У півфіналі проекту "Майданс 3" брали участь 9 команд. Шість з них повинні були залишити шоу. За результатами суддівських оцінок шоу залишили команди Івано-Франківська, Чернівців, Одеси, Севастополя. У фіналі залишилися команди Харкова, Кривого Рогу та Черкас. В останній момент у фінал дали перепустку команді Миколаєва.

Градоначальник Чернівців Віталій Михайлишин напередодні півфіналу всеукраїнського танцювального конкурсу «Майданс» відвідав Львів, щоб закликати львів'ян голосувати за чернівецьку команду, яка бере участь у телевізійному шоу «Майданс».

«Звертаюся до вас за незвичним приводом. 22 вересня в Києві відбудеться півфінал всеукраїнського танцювального конкурсу „Майданс“, в якому братиме участь дитяча команда з мого міста. Я тривалий час спілкуюся з цим колективом і надаю допомогу в рамках своїх можливостей цим дітям на шляху до їх мрії», — звернувся до львів'ян Віталій Михайлишин.

"У суботу буде вирішуватися доля чернівецької команди. Ключовим моментом визначення переможців буде так зване смс-голосування. Наша команда дуже ретельно готувалася, не шкодуючи сил і часу. Але, на жаль, дуже багато залежить не від команди, а від людей, які можуть підтримати її своїм голосуванням. Тож я приїхав просити вас, наших шановних сусідів, підтримати нашу команду своїм голосуванням у цю суботу", — зазначив він.

Віталій Михайлишин зазначив, що в Чернівцях проживає близько 250 тисяч, а у Львові в рази більше людей. І якщо чернівецьких майдансерів підтримає хоча б кілька сотень тисяч львів'ян, то вони обов'язково здобудуть перемогу.

"Ми не таке велике місто як Львів, але так само, як і львів'яни, маємо свою гордість. Я деякий час спостерігаю за цим проектом, бачив, як, на жаль, вибула з цих змагань львівська команда, яка, на мою думку, дуже талановита і дуже креативна. Я приїхав просити вас, наших шановних сусідів, підтримати нашу команду своїм голосуванням у суботу. Ця перемога дуже важлива для всіх чернівчан, але особливо вона важлива для цих дітей", — підкреслив Віталій Михайлишин.

За умовами конкурсу телепроекту «Майданс» кожна команда-учасник повинна оголосити, на що вона витратить мільйон призових коштів у разі перемоги. Чернівецькі майдансери оголосили, що направлять ці кошти на обладнання для Чернівецького Національного Університету ім. Федьковича.

"Це означає, що ці маленькі громадяни пов'язують своє майбутнє зі своїм рідним містом, прагнуть вчитися в Університеті, мріють прославити наше місто на весь світ. Тож прошу вас про підтримку, щоб ви, як журналісти через ваші ЗМІ донесли до львів'ян моє людське прохання підтримати ваших добрих сусідів — маленьких чернівчан, які беруть участь у танцювальному конкурсі", — зазначив Віталій Михайлишин.

Вірить у перемогу і підтримку своїх земляків чернівецьких майдансеров журналістка львівського корпункту телеканалу "Інтер", який транслює це шоу. «Я думаю, якщо Львів когось і підтримає, то це будуть точно Чернівці, — впевнена журналіст "Інтера» Софія Гордієнко. - Ми, галичани, дуже любимо, коли нас просять. І сам факт, що мер міста приїхав сюди особисто і попросив допомогти, зіграє свою роль. Можливо не тільки Львів, але й область проголосує за чернівчан".

Полуфинал проекта «МАЙDАН'S. 2012» уже позади, и зрители, наконец, узнали, с какими командами они снова встретятся в финальном эфире. Неожиданностей было не так много, ведь жюри и вся Украина были практически единогласны в своем голосовании.

Так, уже которую неделю подряд удерживают лидерство танцоры из Кривого Рога во главе с Колей и Жорой. Высший балл от судей и публики снова вывел команду на первое место турнирной таблицы, а конкурсанты доказали, что могут влюбить в себя аудиторию не только юмором, но и проникновенной лирикой.

Второе место досталось команде Черкасс: ее хореограф Максим Оробец выступал с травмой ноги, но это не помешало его подопечным получить наивысшие оценки от членов жюри, а самому хореографу – «респект» от Русланы за смелость и мужество выйти на танцпол, несмотря на проблемы со здоровьем.

Третьими финалистами были названы харьковчане во главе с Алексеем Калачевым. Их зажигательный номер по мотивам мультфильма «Мадагаскар» также получил исключительно похвальные отзывы от судей. И хоть результат зрительского голосования был не столь грандиозен, общая сумма баллов позволила представителю Восточного дивизиона продолжить свою борьбу за победу в проекте.

Впрочем, больше других повезло команде Николаева, ведь танцоры под предводительством Саши Фломбойма и Андрея Гуцала заняли четвертое место в турнирной таблице, остановившись за шаг до финала. Но члены жюри выбрали именно этих конкурсантов в качестве Джокера, который также прошел дальше. Учитывая, что баллы ребята получили хорошие, судьи оказались солидарны с мнением зрительской аудитории.

К сожалению, для остальных пяти команд участие в проекте закончилось. Но все они достойно ушли из шоу, показав грандиозные постановки, заслуживающие внимания и наивысших похвал!

Команда Жюри Зрители Общий балл
Харьков 36 8 44
Севастополь 28 11 39
Черкассы 36 14 50
Ивано-Франковск 22 7 29
Кривой Рог 36 22 58
Черновцы 28 9 37
Николаев 33 9 42
Одесса 24 13 37
Днепродзержинск 33 7 40

1