Демонтаж прилавків 5-го сектору здійснюється для створення комфортних умов підприємцям: свободівець Мельничук вимагає розібратися із незаконним позбавленням робочих місць частини підприємців Калинівського ринку

Демонтаж прилавків 5-го сектору здійснюється для створення комфортних умов підприємцям: свободівець Мельничук вимагає розібратися із незаконним позбавленням робочих місць частини підприємців Калинівського ринку

11.08.2013, 18:25

Демонтаж прилавків та дев’яти контейнерів 5-го сектору Калинівського ринку відбувається на законних підставах без жодних порушень прав та інтересів підприємців. Згідно рішення Виконавчого комітету Чернівецької міської ради № 145/5 від 26 березня 2013 року, у понеділок 5 серпня, з території 5-го торгового сектору «Калинівського ринку» вивезли 9 із 17 контейнерів, які належать комунальному підприємству. Про це завідуючий сектору та заступник генерального директора ринку заздалегідь повідомили підприємців сектору.

«Вивозили лише контейнери, в яких не здійснюється підприємницька діяльність. Інші вісім, як і обіцяв під час зустрічі з підприємцями керівник міста Віталій Михайлішин, залишились на місцях і підприємці продовжують торгувати в орендованих контейнерах, - зазначив Директор КП «МКП «Калинівський ринок» Руслан Сербінчук. - Також 5 серпня з 5-го сектору були тимчасово демонтовані прилавки, які перебували у жахливому стані і не відповідали сучасним нормам торгівлі на ринку. На сьогоднішній день триває виготовлення нових прилавків, які найближчим часом будуть встановлені на попередніх торгових місцях».

Торгові прилавки є власністю ринку, встановлені для нерегулярної реалізації продукції виготовленої  та вирощеної власними силами звичайними людьми, працюють на основі щоденного оквиткування, і не мають чіткого закріплення за певним підприємцем. Отже, МКП «Калинівський ринок» не несе жодної відповідальності за вільне залишення будь-якого товару чи майна на території сектору біля таких прилавків у неробочий день.

Нагнітання ситуації довкола реконструкції 5-го сектору адміністрація МКП «Калинівський ринок» вважає політичним піаром певних політичних сил задля дестабілізації конструктивного діалогу між міською владою та підприємцями. Звертаємо увагу торгуючих на ринку, що ганебна практика використання простих підприємців з метою отримання політичних дивідендів останнім часом стала візитною карткою опозиції, яка дбає не про комфорт та умови торгівлі на ринку, а про власний інтерес.

Прес-служба КП МТК «Калинівський ринок»

Віталій Мельничук вимагає врегулювати ситуацію із незаконним позбавленням робочих місць підприємців Калинівського ринку

Депутат Чернівецької обласної ради свободівець Віталій Мельничук вимагає у виконавчого комітету міської ради та правоохоронних органів розібратися в ситуації із незаконним позбавленням робочих місць частини підприємців Калинівського ринку в Чернівцях.

5 серпня 2013 року адміністрація Калинівського ринку без будь-якого попередження демонтувала та вивезла за межі 5-го сектору прилавки і майно підприємців, які тут працювали. За словами людей, кілька листівок-попереджень про демонтаж контейнерів невідомі розклеїли напередодні, але в них не йшлося ще й про демонтаж прилавків. Про це 8 серпня 2012 року підприємці Калинівського ринку повідомили голову Чернівецької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Віталія Мельничука.

"Підприємці, які торгують з прилавків, завершивши торгівлю в неділю, напередодні свого єдиного вихідного, залишили свій реманент, як завжди, біля прилавків: піддони, розкладні столики, ваги, товар та инші особисті речі. Частина з них у вівторок довго шукали своє майно та товар по вул. Слобідській, куди адміністрація перемістила вказані прилавки. Чимало особистого майна підприємців, що було вивезене без їхнього відома, або зникло, або пошкоджене. Так само й товар в багатьох випадках пошкоджений та до реалізації не придатний. За даним фактом, як депутат обласної ради, готую депутатське звернення до адміністрації ринку, виконавчого комітету міськради та правоохоронних органів, щодо свідомого позбавлення торгівельних місць підприємців 5-го сектору, які торгують з прилавків", – зазначив Віталій Мельничук.

Крім того, свободівець наголосив, що 13 серпня цього року на виконкомі міськради розглядатиметься питання чергових реконструкцій на Калинівському ринку. "Брутальними свавільними демонтажами, як це сталося 5 серпня, влада вкотре провокує людський протест. А це не принесе користі ні підприємцям, ні ринку, ані самій владі", – заявив Віталій Мельничук.

 Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

1


КОМЕНТАРІ (1)

Хоч одну справу цей Мельничук довів до кінця? Отож бо...

avatar

Пшик

11 серпня 2013 19:39