Депутат Чернівецької міської ради бігав за трактором з причепом, самотужки відкривав багажник старенького 'Москвича' і емоційно десятки разів заявляв, що негідників треба покарати

Депутат Чернівецької міської ради бігав за трактором з причепом, самотужки відкривав багажник старенького "Москвича" і емоційно десятки разів заявляв, що негідників треба покарати

20.11.2013, 00:59

Приблизно десять років з берегів річки Прут неподалік ринку "Добробут" невідомі особи розкрадають гравій. Екологи б’ють на сполох - через вириті кар’єри може повторитися стихійне лихо 2008 року. Водночас, депутат міськради і голова комісії з питань ЖКГ Володимир Бешлей запевнив, що гравій викрали за вказівкою керівництва приватного ринку "Добробут".

У вівторок до місць, де викрадали гравійно-піщану суміш, завітав весь склад постійної комісії, повідомляє кореспондент molbuk.ua

Голова комісії Володимир Бешлей показав журналістам вириті кар’єри та емоційно десятки разів заявляв, що негідників треба покарати.

- Гравій вивозять промисловими масштабами. Тут є більше десяти таких кар’єрів. Крім того, ті, хто цю роботу "кришує", розробляють тут ще два-три десятки таких місць для видобування гравію, - сказав Володимир Бешлей.

Згодом голова комісії помітив, що неподалік проїжджав трактор з причепом, з якого виднілися гілки дерев. Бешлей вигукнув журналістам, аби ті бігли з ним перевірити, чи бува водій не викрадав гравій.

"Ось, у нього, певно, гравій гілками накритий", - біжучи до "зловмисників" підозрює Бешлей. Коли підбігли, з’ясувалося, що то були звичайні працівники Тресту зеленого господарства, які кудись везли саджанці.


"Ми хочемо, щоб не тільки притягнули до відповідальності тих, хто за цим стоїть, а найголовніше – щоб вони припинили це робити в майбутньому. Я не знаю, чи це вдень робиться, чи вночі, але воно далі продовжується. І, на жаль, це не робить дядько з фірою. Це – систематичний вибір гравію. На жаль, так, як понівечена природа в нашому місті. Тих людей не лише має закон покарати, а й природа. Це роблять цинічні люди, які не поважають нашу громаду", - заявив Володимир Бешлей.

Згодом до обранців наблизився старенький зелений "Москвич", який теж викликав підозру в Бешлея. Той зупиняє водія і просить його вийти із салону. Чоловік відмовляється це зробити, і голосно свариться з ним.

"Я депутат міськради!", - демонстративно вигукнув депутат. Натомість, водій, який представляється Георгієм, каже, що йому байдуже, хто той такий. Бешлей самотужки відкрив задній багажник автомобіля, але ні піску, ні гравію там не знайшов.Пізніше Бешлей привів комісію та журналістів до вантажівки на ринку "Добробут". У фурі стояв плазмовий телевізор. Бешлей продемонстрував відеокадри, на яких видно, як "Камази" набирають гравій і везуть його на "Добробут". Депутат звинуватив керівництво приватного ринку в тому, що начебто вони керують цим вандалізмом.Відео надане Володимиром Бешлеєм


Водночас, директор ТОВ "Інвест-Альянс", яке керує ринком, Михайло Прозоровський стверджує, що вантажівки з гравієм – не його і не він їх замовляв.

- Ця людина, мабуть, сама спеціально все це зробила. Я не здивуюся, якщо це Бешлей замовив ці два "Камази".

Разом з тим, Прозоровський запевнив, що гравій, який є на території ринку "Добробут", вкатаний у землю вже багато років, і начебто він має всі документальні підтвердження цьому.

Комісія з питань житлово-комунального господарства міста прийняла рішення про те, щоби звернутися з усіма матеріалами та оприлюдненими фактами до правоохоронних органів.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (6)

Спостерігав за чудо-депутатом збоку.  А Бешлей таки хворий на голову. Шиза косить депутатів міської ради. Пора в психушці відкривати палату №6.

avatar

Прохожий

19 листопада 2013 23:36

Якого було лізти до багажника ? Щось по принципу , якщо не наївся то хоч налижусь !  А якби у мужика був таки мішок з шутром ? Перед тим як щось робити потрібно думати .

avatar

???

20 листопада 2013 10:18

театр одного поганого актора. У чєла остаточно знесло дах. Обкакався по всіх напрямках і пішов по бєспрєдєлу. от як це називається. А на місці мужика, я б дав погані в морду. Хто дав право депутати рвати багажник?

avatar

Погань

20 листопада 2013 10:28

Вибірку гравію кришує регіонал Дутчак!  Це війна "рідного міста" Продана з первинними регіоналами!  До чого тут Добробут мені не зрозуміло?

avatar

Кулинський

20 листопада 2013 10:40

Вібачте за сего прідурка

avatar

Наша Україна

20 листопада 2013 12:15

Погано організована шоу-акція, чому організатори не забезпечили наявність "гарантованих" доказів, де ці КАМАЗи з гравієм, чому їх не було під час цього "нальоту". 

avatar

Глядач

20 листопада 2013 13:39