Один із засновників облорганізації Партії регіонів Ярослав Кушнірик вийшов з фракції партії в Чернівецькій міськраді

Один із засновників облорганізації Партії регіонів Ярослав Кушнірик вийшов з фракції партії в Чернівецькій міськраді

03.12.2013, 16:19

Депутат Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик вийшов з фракції Партії регіонів.

Про це повідомив під час сесії міської ради Віталій Михайлішин, зачитавши відповідну заяву.

"Мій вихід з фракції - це реакція на події, які відбулися вранці 30 листопада. І ще більше навіть не на події, а на те, що не було правильної адекватної реакції уряду та керівництва держави на ці дії. Якби була чітка й адекватна реакція, були би покарані винні, і було б видно, що це була така помилка, яку влада старається виправити, моєї заяви не було би. А оскільки адекватної реакції на це не було, в даній ситуації у мене це - єдиний спосіб зробити протест", - заявив Ярослав Кушнірик.

Разом з тим, депутат переконує, що це рішення він прийняв особисто.

"Я знаю багато чого, але такі речі кожен депутат приймає особисто, виходячи із власної совісті і його оцінки ситуації. Я ж не кажу, що тільки в мене правильна оцінка ситуації. Це - оцінка моя. Кожен оцінює ситуацію по-своєму, і кожен робить свої висновки", - додав Кушнірик.

"Тепер я залишаюся позафракційним", - додав він.

Нагадаємо, у червні цього року Ярослав Кушнірик звільнився з посади заступника керівника департаменту житлово-комунального господарства. "Просто, якщо ти не погоджуєшся із чимось, то краще піти. Ви розумієте, що я не можу всього розказати", - так він пояснював своє рішення журналісту molbuk.ua

Ярослав Кушнірик - один із засновників обласної організації Партії регіонів у Чернівецькій області.

molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (3)

А буде новина про звернення студентів?

avatar

Антон

03 грудня 2013 12:29

Ми, учасники страйкового комітету студентів міста Чернівці, підтримуємо позицію Чернівецької міської ради, яка стосується євроінтеграційного курсу України та засуджуємо осіб, які брали участь у побитті учасників мирного зібрання вночі з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в м.Києві.
Водночас повідомляємо, що, як і раніше, наша позиція щодо аполітичного характеру нашого мирного зібрання залишається незмінною. Ми закликаємо студентство міста не вдаватись до жорстких дій, блокування державних установ, навчальних закладів і іншого хуліганства та не вдаватись до провокацій, які мають політичне забарвлення.
Наголошуємо, що позиція страйкому Чернівецького Євромайдану зводиться до трьох основних пунктів:
- притягнення до відповідальності осіб винних у подіях пов’язаних із побиттям учасників мирного зібрання вночі з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в м.Києві;
- повернення зовнішньополітичного вектору України на курс євроінтеграції;
- забезпечення безпеки студентів протягом мирних акцій та недопущення санкцій після відновлення навчального процесу.
Заявляємо, що вчорашні події, які пов’язані із організацією блокування Чернівецької міської ради, є політичною провокацією, до якої чернівецький страйком та учасники Чернівецького Євромайдану не мають жодного відношення. Засуджуємо тих організаторів, які, користуючись протестним настроєм студентів, прагнули задовільнити власні політичні амбіції, чим дискредитували ідею Чернівецького Євромайдану.
 Заявляємо, що наш Євромайдан триває зі статусом МИРНОГО і БЕЗСТРОКОВОГО доти, поки ми не отримаємо прийнятного для нас рішення із Києва. І пам’ятайте про основне – КОЖЕН НЕСЕ ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЇ ДІЇ.

avatar

Антон

03 грудня 2013 12:51

ЗАЯВА

депутатської фракції «За Батьківщину»

у Чернівецькій міській раді

 

          Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії визначається Регламентом ради.

          Згідно статті 54 Регламенту Чернівецької міської ради порядок денний затверджується  рішенням ради. Включення питань до ще не затвердженого порядку денного приймається ½ депутатів від кількості присутніх.

Таким чином, формування порядку денного сесії, включення чи не включення питань до нього,  є виключною компетенцією ради.

Події, які відбулися вчора у міській раді були спровоковані головуючим, секретарем Чернівецької міської ради Віталієм Михайловичем Михайлішиним, який перевищив свої повноваження та одноособово,  без голосування, прийняв рішення не включати до порядку денного два питання, що були внесені депутатським фракціями «За Батьківщину» і «Свобода».

Ми закликаємо головуючого, депутатів, учасників Євромайдану діяти виключно в рамках чинного законодавства, не допускати дій, направлених на дестабілізацію роботи Чернівецької міської ради.

                                 

                                   Заява оголошена на сесії міської ради 03.12.2013

avatar

Прес-служба міської ради

03 грудня 2013 12:55