Депутат Яринич склав повноваження члена Госпітальної ради через цькування

Депутат Яринич склав повноваження члена Госпітальної ради через цькування

25.05.2019, 21:44

Депутат Чернівецької міської ради Михайло Яринич, який на останній сесії міської ради ініціював внесення змін до складу Госпітальної ради, склав повноваження члена ради через дискредитацію даного рішення. 

"Оскільки виникла конфліктна ситуація по Госпітальній раді, хочу роз'яснити суть, зміст та перспективи даного рішення! - прокоментув депутат Яринич причини свого рішення. 

Проект «про Госпітальну раду» був напрацьований та прийнятий більшістю міської ради, в тому числі із врахуванням принципової позиції окремих фракцій, депутатів та громадськості! Ми тривалий час шукали і знайшли консенсус, виходячи виключно із мотивів перспективи розвитку охорони здоров'я міста. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без Каспрука: депутати міської ради змінили склад представників до Госпітальної ради Центрального округу Чернівецької області

В окремих ЗМІ, які належать до певних політ.груп та міським головою особисто, почалася політика дискредитаціїї даного рішення і пряме звинувачення мене вказуючи на власні «корисливі мотиви» до процесу, який відбувається! А також О.Каспруком озвучено позицію блокування даного рішення шляхом накладання вето, основною причиною якого є моє членство в обраній раді!

Олексію Павловичу, я складаю повноваження члена ради та вношу відповідно офіційну заяву. Вважаю, що не варто робити багатьох шанованих та авторитетних людей заручниками ситуації, що склалася в міській раді. Переконаний, що такі дії не тільки гальмують розвиток галузі, а і створюють перепони життєдіяльності міста. 

Бережіть себе та любіть Чернівці!!!"

1


КОМЕНТАРІ (1)

Не подобається - пішов! Так би всі. Пішли.

avatar

Антон

25 травня 2019 23:31