Державний кордон з Румунією України посилено гірсько-патрульною ротою Нацгвардії

Державний кордон з Румунією України посилено гірсько-патрульною ротою Нацгвардії

11.02.2018, 22:11

Особовий склад окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України продовжує здійснювати службово-бойове завдання з посилення охорони державного кордону України на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону.

Залучення військовослужбовців Національної гвардії України разом з прикордонниками на державному кордоні з Румунією пов’язано з активізацією протиправної діяльності контрабандистів, а саме незаконним переміщенням товарів підакцизної групи.

«Залучення військовослужбовців Національної гвардії України дає нам змогу збільшити щільність прикордонних нарядів на даній ділянці відповідальності. А також забезпечити прикриття тилових підступів до прикордоння, тим самим наростити ешелонованість побудови державного кордону», - зазначив заступник начальника штабу Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Для виконання завдань в гірській місцевості Чернівецької області особовий склад окремої гірсько-патрульної роти  використовує снігоходи та квадрацикли. Це дає можливість спільним нарядам гвардійців та прикордонників швидко зреагувати, у разі виявленні незаконної діяльності        на державному кордоні України з Румунією.

Спільним нарядом нацгвардійців та прикордонників, днями було затримано контрабандистів, які намагались перетнути державний кордон з шістьма ящиками цигарок.

Начальник групи інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

підполковник Олег Тіхов

 Сайт НГУ

http://ngu.gov.ua/ua/news/gvardiyci-dopomagayut-prykordonnykam-ohoronyaty-derzhavnyy-kordon-ukrayiny-v-cherniveckiy-oblasti

1


КОМЕНТАРІ (2)

жах ... боронемось ... Романия маре.. . Туписть... гроши нема Куди  девать.набрали Тепер не. Знають шо з ними робить..жах...

avatar

Румуни

12 лютого 2018 11:18

Весь контрабас має йти через митницю

avatar

Фернандель

12 лютого 2018 21:14

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.