Екс-'смотрящий' від Фірташа за Чернівцями втік з Ізраїлю

Екс-"смотрящий" від Фірташа за Чернівцями втік з Ізраїлю

29.01.2015, 16:12

Ізраїльські слідчі проводять розслідування проти колишнього українського чиновника Юрія Борисова, наближченого до олігарха Дмитра Фірташа.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The Times of Israel.

Борисов раніше був членом правління "Нафтогазу", а також займав керуючі посади у структурах Фірташа.

Згідно з повідомленням, туристичні візи отримала вся сім'я Борисова. Крім всього іншого, додає видання, екс-чиновник підозрюється у розкраданні мільйонів доларів фінансової допомоги, яка надходила Україні від США.

Втім, стверджується у повідомленні, Борисов відмовився від візи і втік з Ізраїлю після арешту і допиту колишньої заступниці міністра внутрішніх справ країни Фаїни Кіршенбаум, щодо якої розгорівся корупційний скандал.

Детектив Бен Хаім стверджує, що для прискорення процесу отримання візи Борисов підкупив відповідних чиновників.

Водночас, видання повідомляє, що екс-міністр енергетики України Едуард Ставицький отримав громадянство Ізраїлю незаконно.

Про це у ефірі Army Radio заявив ізраїльський приватний детектив Ріхард Бен Хаім, повідомляє The Times of Israel.

За словами Бен Хаіма, Ставицький наразі проживає у багатому передмісті Тель-Авіва Герцлії.

Видання додає, що Ставицький не мав права на отримання громадянства Ізраїлю, оскільки закон забороняє давати його людям, щодо яких ведеться кримінальне переслідування або які розшукуються на батьківщині.

Також повідомляється, що екс-міністр отримав для в'їзду до країни піврічну туристичну візу, підкупивши чиновників ізраїльського МВС.

Наразі за цими двома справами ізраїльська поліція та прикордонна служба проводять розслідування, повідомляє видання.

Про те, що Ставицький отримав громадянство Ізраїлю, а також нове прізвище Розенберг, стало відомо в листопаді. Наразі він перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу.

Як відомо, Юрія Борисова вважають одним із організаторів і спонсорів перевороту у Чернівецькій міській раді у березні 2011 року, коли з посади був усунутий Микола Федорук. 

Нагадаємо, вчора на прес-конференції народний депутат України Максим Бурбак заявив про те, що час смотрящих - минув! І назвав, в тому числі, прізвище пана Борисова. 

1


КОМЕНТАРІ (1)

разыскиваемый Юрий Борисов бывший мер города Стаханов ))))))

инфа в первоисточнике газеты Израиль )))))

avatar

это фейк ))))

29 січня 2015 19:48