Функціонери «Євромайдану» у Чернівцях стали на захист Михайлішина (оновлено)

Функціонери «Євромайдану» у Чернівцях стали на захист Михайлішина (оновлено)

03.12.2013, 17:10

Блокувати держустанови не потрібно, а вчорашня блокада депутатів міськради є політичною провокацією – про це заявив голова страйккомітету студентів міста Чернівці Володимир Палагнюк.

Страйкком чернівецького Євромайдану засудив дії активістів, які у понеділок увечері заблокували сесійну залу Чернівецької міськради. Про це з трибуни в ратуші заявив один із організаторів Євромайдану в Чернівцях Володимир Палагнюк.

Активіст заявив, що учорашні події з блокадою міськради жодним чином не пов’язані з тими вимогами, які виголошував страйкком чернівецького Євромайдану.

«Ми повністю підтримуємо позицію Чернівецької міської ради щодо євроінтеграції. Також ми засуджуємо події у столиці на майдані Незалежності з побиттям людей «Беркутом», – заявив Палагнюк.

«Учорашні події з блокуванням сесійної зали є політичними провокаціями (…). Заявляємо, що наш Євромайдан є мирним та аполітичним і закликаємо активістів не блокувати державні установи міста. Водночас нагадуємо, що кожен мусить відповідати за свої дії самотужки», – заявив активіст.

Нагадаємо, у понеділок ввечері близько 40 молодих активістів протягом п’яти годин тримали блокаду сесійної зали Чернівецької міськради, вимагаючи від Михайлішина піти у відставку.

За матеріалами Molbuk.ua

Звернення учасників страйкового комітету студентів міста Чернівці

оприлюднено на офіційному сайті Чернівецької міської ради 3 грудня, 2013 11:40 

Сьогодні, 3 грудня, під час сесії Чернівецької міської ради, до громади міста із заявою звернулися учасники страйкового комітету студентів міста Чернівці.

“Ми, учасники страйкового комітету студентів міста Чернівці, підтримуємо позицію Чернівецької міської ради, яка стосується євроінтеграційного курсу України та засуджуємо осіб, які брали участь у побитті учасників мирного зібрання вночі з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в м.Києві.

Водночас повідомляємо, що, як і раніше, наша позиція щодо аполітичного характеру нашого мирного зібрання залишається незмінною. Ми закликаємо студентство міста не вдаватись до жорстких дій, блокування державних установ, навчальних закладів і іншого хуліганства та не вдаватись до провокацій, які мають політичне забарвлення.

Наголошуємо, що позиція страйкому Чернівецького Євромайдану зводиться до трьох основних пунктів:

- притягнення до відповідальності осіб винних у подіях пов’язаних із побиттям учасників мирного зібрання вночі з 29 на 30 листопада на

Майдані Незалежності в м.Києві;

- повернення зовнішньополітичного вектору України на курс євроінтеграції;

- забезпечення безпеки студентів протягом мирних акцій та недопущення санкцій після відновлення навчального процесу.

Заявляємо, що вчорашні події, які пов’язані із організацією блокування Чернівецької міської ради, є політичною провокацією, до якої чернівецький страйком та учасники Чернівецького Євромайдану не мають жодного відношення. Засуджуємо тих організаторів, які, користуючись протестним настроєм студентів, прагнули задовільнити власні політичні амбіції, чим дискредитували ідею Чернівецького Євромайдану.
Заявляємо, що наш Євромайдан триває зі статусом МИРНОГО і БЕЗСТРОКОВОГО доти, поки ми не отримаємо прийнятного для нас рішення із Києва. І пам’ятайте про основне – КОЖЕН НЕСЕ ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЇ ДІЇ”.

1


КОМЕНТАРІ (4)

avatar

Viktor Dovganyhc

03 грудня 2013 13:30

Наш кадр.

avatar

Чесанов

03 грудня 2013 15:43

Тепер иди сцуко Палагнючок до Чесанова в сорбону отримаеш алкоголя и наркотикив. за зраду студентив

avatar

макс

03 грудня 2013 18:38

Опублікуйте ФІБ страйкомівців . котрі засудили дії активістів. Одного вже знаємо, котрому при зустрічі руку не подам.

avatar

Хто є хто ?

03 грудня 2013 20:43