Осачука вперше пікетуватимуть жителі Чорнівки, які поїдуть автоколоною під Чернівецьку ОДА

Осачука вперше пікетуватимуть жителі Чорнівки, які поїдуть автоколоною під Чернівецьку ОДА

12.12.2019, 14:52

Пікетувальники планують зустрітись із головою ОДА та вручити йому підписи мешканців села щодо приєднання до Чернівців.

Сільський голова Чорнівки анонсував поїздку автоколони з їхнього села до будівлі Чернівецької ОДА, яку планують пікетувати 13 грудня з вимогою не вносити зміни у перспективний план ОТГ області та не від'єднувати їх село від Чернівців, як передбачено у цьому плані.

Про це голова Чорнівки Георгій Бота повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"З метою формування колони для поїздки до Чернівецької ОДА 13.12.2019 року для вручення голові адміністрації підписів чорнівчан щодо приєднання Чорнівки до Чернівців потрібно всім бажаючим власникам автотранспорту прибути до сільської ради для формування колони машин. Вручення підписів громади села Чорнівка відбудеться о 10.00 год біля будинку з левами", - написав сільський голова Георгій Бота.

У коментарях під дописом він повідомив, що приєднатися до автоколони зголосилося вже близько двох десятків автомобілістів.

"Ми їдемо вручати підписи громадян нашого села голові Чернівецької ОДА щодо приєднання Чорнівки до Чернівців! Будемо всією громадою ПРОСИТИ губернатора виправити ситуацію з поданням без згоди громади села нового перспективного плану на затвердження до КМ України, де Чорнівка об'єднується з Топорівцями та Колінківцями", - додав сільський голова Чорнівки.

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

1