Галиць вже називає обрурення людей справедливим і виправдовується, що буковинські регіонали не несуть відповідальності за злочинні рішення

Галиць вже називає обрурення людей справедливим і виправдовується, що буковинські регіонали не несуть відповідальності за злочинні рішення

28.01.2014, 17:10

ЗАЯВА

фракції Партії регіонів в Чернівецькій обласній раді

Ми, депутати фракції Партії регіонів у Чернівецькій обласній раді, глибоко стурбовані суспільно-політичною ситуацією в країні. Засуджуємо насильство і кровопролиття, що сталися під час акцій протесту на вулицях Києва і інших міст України, висловлюємо співчуття родинам загиблих.

Буковинські депутати Партії регіонів, члени нашої політичної сили, яких в обласній партійній організації понад 15 тисяч, не причетні до протиправних вчинків і не несуть відповідальності за прийняття злочинних рішень чи їх виконання. Тому не вважаємо, що всупереч демократичним принципам і європейській практиці наша політична сила має бути заборонена і члени партії піддаватися тиску і публічному приниженню.

Вважаємо, що проголошене сьогодні рішення про відставку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова виправдане, хоча визнаємо цей крок запізнілим. Тим не менш, розцінюємо його як важливий фактор для мирного врегулювання конфлікту в державі та відновлення довіри між переговорними сторонами.

Вважаємо, що всім політичним силам, громадським організаціям і суспільству треба зупинитися у протистоянні, вдатися до цивілізованих методів виходу з політичної кризи.

У суспільстві має запанувати мир. Україна повинна вийти зі стану війни, причому цілісною і без втрат – людських, економічних, ресурсних. Заради цього всім сторонам конфлікту необхідно вести переговори на всіх рівнях і домовлятися, як жити країні далі.

У зв’язку з цим фракція Партії регіонів ініціює скликання позачергової сесії Чернівецької обласної ради з метою прийняття рішень, спрямованих на реальне пониження градусу політичного протистояння в області, з’ясування причин, що призвели до ескалації справедливого обурення людей та насилля, притягнення винних до відповідальності, заслуховування звітів керівників правоохоронних органів області щодо їх ролі у посиленні суспільного протистояння та прийняття обласного бюджету на 2014 рік. Закликаємо колег по депутатському корпусу з інших фракцій та груп підтримати нашу пропозицію.

Керівник фракції Георгій Галиць

 

Вчора, 27 січня 2014 о 08:30, прес-служба Партії регіонів поширила заяву "Існування незалежної України під загрозою". Її зміст кардинально відрізняється від того, що оприлюднив пан  Галиць лише трохи більше, ніж через добу. 

"Бандитські захоплення обласних державних адміністрацій є прямим свідоцтвом процесу державного перевороту в країні.

Спроби лідерів опозиції А. Яценюка, В. Кличка і О. Тягнибока відхреститися від дій власних прихильників, від силових захоплень органів державної влади на місцях є незграбними спробами ухилитися від політичної, моральної та кримінальної відповідальності за скоєне. Вся країна протягом трьох місяців чула істеричні заклики цієї безвідповідальної трійці до всеукраїнської мобілізації, заклики стояти до кінця, заклики скидати режим, заклики брати владу в свої руки.

Народна рада, яку вони очолили 22 січня, направляє прямі директиви на місця про захоплення влади самозваними радами і комітетами з передачею їм всіх владних повноважень.

Політичні терористи, екстремісти всіх мастей, захопивши будівлі державних адміністрацій, своїми першими рішеннями визначили заборону діяльності та символік Комуністичної партії України і ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на своїх територіях. І в основі цих антиконституційних рішень на повний зріст проявила себе їх неонацистська сутність, яка так ретельно приховувалася за демократичною риторикою і дотриманням прав людини. Це вже було в Німеччині в 1933 році. Про це ж наполегливо попереджала ПАРТІЯ РЕГІОНІВ після подій 9 Травня 2011 року в місті Львові.

І ось результат - фашиствуючі молодчики на вулицях українських міст перетворюють країну на майданчик бойових дій. Сьогодні під загрозою опинилося саме існування незалежної України. Намагаючись здійснити державний переворот, який приведе до розколу країни, вони не замислюються про життях і долі мільйонів мирних громадян, які не беруть участь у цій вакханалії. Їх не хвилюють біль і страждання українських сімей. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ звертається до всіх розсудливих людей, до всіх політичних і громадських організацій із закликом дати рішучу відсіч політичним екстремістам! Проявити свою громадянську позицію, стати на захист конституційного ладу! ЗУПИНИМО ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ! ФАШИЗМ В УКРАЇНІ НЕ ПРОЙДЕ!

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ звертається до Генерального Прокурора України невідкладно провести розслідування антиконституційних дій так званих народних рад, дати правову оцінку та притягнути винних до відповідальності згідно з законодавством України.

Заява прес-служби ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Джерело: http://partyofregions.ua/ua/news/

1