Григорій Тіміш: Новозбудована школа в Йорданештах є гордістю всієї Чернівецької області (+ВІДЕО)

Григорій Тіміш: Новозбудована школа в Йорданештах є гордістю всієї Чернівецької області (+ВІДЕО)

11.01.2018, 19:05

Сьогодні, 11 січня, за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич,  Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра закордонних справ Румунії Теодора-Віорела Мелешкану, Міністра національного виховання Румунії Лівіу-Маріана Поп, голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, дипломатів та представників крайової влади у селі Йорданешти, що на Глибоччині, відбулося урочисте відкриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Після виконання гімнів України та Румунії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого на Сході військового Володимира Анадимба та всіх Героїв, які поклали життя за майбутнє України.

До громади звернувся народний депутат України Григорій Тіміш

- Сьогоднішній день назавжди закарбується в моїй пам'яті! Адже саме сьогодні, 11 січня, відбулась довгоочікувана подія не тільки для жителів села Йорданешти, а й для всієї громади Буковини. Тому що, без сумніву, можна стверджувати, що новозбудована школа є гордістю всієї Чернівецької області та результатом спільної роботи всіх гілок влади. Величезна подяка всім, хто докладав зусилля для реалізації цієї мрії, в яку вірили багатотисячна глибоцька громада. В першу чергу подяка жителям села Йорданешти, сільському голові та депутатам районної ради за те, що рухали цей проект і постійно тримали органи влади "в напрузі". Дякую Президенту, Уряду, народним депутатам, зокрема Івану Рибаку за довіру, розуміння важливості побудови цього об'єкту та за максимальне сприяння у виділенні коштів! Дякую обласній, районній владі та всім хто вболівав за цю справу. Окремо хочу подякувати ТОВ "Надія" та її керівнику Бічеру Василю за те, що, незважаючи на величезні проблеми, зміг вчасно та якісно виконати всі роботи. Приємно, що і мені, як обранцю по даному округу, вдалось, не тільки словом, а й конкретними справами докластись до втілення цієї мрії в життя! Мені дійсно приємно за всі слова подяки, які лунали сьогодні, в тому числі і в мою адресу! Переживаючи такі моменти розумієш, що робота була не марною, і найголовніше - це дає поштовх для подальших результативних дій на користь рідного краю! Вірю, що попереду, об'єднавши зусилля, зробимо ще багато хороших справ! - сказав Григорій Тіміш

Голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та районної ради Петро Панчук, директор СТзОВ «Надія» Василь Бічер вручили символічний ключ від Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів директору закладу Флорі Шапка.

Гості заходу оглянули приміщення новозбудованої школи та поспілкувалися з педагогічним колективом. 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.