Ігор Добровольський заявив, що його ніхто не залякає, а митницю не зупинить

Ігор Добровольський заявив, що його ніхто не залякає, а митницю не зупинить

29.11.2019, 15:46

Ігор Добровольський: щодо події, яка мала місце на Чернівецькій митниці ДФС 28.11.2019

Як відомо, вчора до адміністративного приміщення Чернівецької митниці ДФС без дозволу, не засвідчивши своєї особи, не зважаючи на зауваження чергового митниці та перестрибнувши через загороджувальну конструкцію, увірвалася група невідомих осіб у кількості понад 20 чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Група невідомих чоловіків заважала роботі Чернівецької митниці, вимагала обіцяних змін і звільнення Добровольського (оновлено+відео)

«Громадяни, які неправомірно вдерлися до митниці та мого службового кабінету, висунули вимоги щодо написання мною заяви на звільнення. У разі невиконання вимог загрожували перекрити кордон, — коментує учорашній інцидент Голова комісії з реорганізації Чернівецької митниці ДФС Ігор Добровольський і додає:

— Ніякі громадські організації, легальні чи напівлегальні, функція яких у даному випадку – створити негативний імідж мені та митниці у цілому, - не зупинять роботу Чернівецької митниці ДФС. Голослівні звинувачення, які пролунали під час згаданої акції, є безпідставними. Заяву не напишу. Коментувати замовну маячню, що вчора пролунала на мою адресу, не буду, оскільки не вбачаю в цьому ні юридичних, ні моральних підстав. Основні завдання митниці - це, зокрема, забезпечення надходження коштів до Державного бюджету, протидія порушенням митних правил та контрабанді, захист економічних інтересів України, і я твердо запевняю: митниця працюватиме ефективно і відкрито. На митницю я прийшов для чесної праці, заради втілення позитивних реформ. До окресленої мети я буду йти цілеспрямовано. Мене НЕ залякають жодними погрозами! Залишаю за собою право звернутися із позовом до суду про захист честі, гідності та ділової репутації».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємничий незнайомець з фірмами по імпорту і проти Бурбака, Добровольський на митницю і Оксана, яка не в курсі: у мережу злили нібито листування прем'єра Гончарука і голови ДМС Нефьодова

1