Ігор Омельченко переміг на Всеукраїнських змаганнях серед сильніших спортсменів зі стрільби з лука

Ігор Омельченко переміг на Всеукраїнських змаганнях серед сильніших спортсменів зі стрільби з лука

13.03.2018, 09:59

46 найсильніших лучників з’їхалися до Харкова, де з 9 по 12 березня виборювали першість серед чоловіків та жінок в олімпійському луці та 15 в блочному луці

Ігор Омельченко (6.10.1994р.нє учнем ЧО ШВСМ Майстер спорту України, тренери Піскоха Н.І. та Єгоров А.І., у фіналі не дав жодного шансу Олімпійському чемпіону Пекіна 2008 року, харків‘янину Віктору Рубану,влучивши дев‘ять 10-ток поспіль (30,30,30-27,28,29) та переміг з рахунком 6:0.

Ігор до змагань готувався на навчально-тренувальному зборі, який проходив в Конча-Заспі. Спортсмен зізнається, викладався на повну, тому отримав гарну винагороду, ставши чемпіоном змагань серед сильніших спортсменів України зі стрільби з лука. 

ІІІ-місце посів досвідчений львівянин Юрій Гавелко.

Чернівчани Іван Кожокарь (ШВСМ -тренери Осипенко О.Г. та Чеботаренко Д.Д.) та Владислав Черкез (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Єгорова Н.М.) поступилися в 1/8-ій, посівши 9-ті місця. 

Серед жінок Олена Онуфрійчук (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Піскоха Н.І.) зайняла п’яту позиціюЯна Орлик (ШВСМ- тренери Єгоров А.І. та Замуравкіна А.І.) 17місце.

1