Іван Мунтян привітав однопартійців з 'Батьківщини' з річницею партії

Іван Мунтян привітав однопартійців з "Батьківщини" з річницею партії

12.07.2020, 14:49

Голова Чернівецької обласної організації ВО "Батьківщина" Іван Мунтян привітав соратників з 21-ю річницею від дня створення Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»!

Шановні однопартійці, дорогі «батьківщинівці»!

Щиро вітаю вас усіх – хто пліч-о-пліч стоїть на сторожі країни і інтересів її громадян – з 21-ю річницею від дня створення нашої КОМАНДИ: Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»!

Пишаюся кожним з вас. І рядовими активістами у маленьких селах, що своєю послідовністю в роботі є прикладом для односельців. І нашими солдатами й офіцерами на передовій. І самовідданими та жертовними волонтерами. І фахівцями у своїх галузях, які виконують свою роботу попри всі наслідки негараздів в економіці. І матерями та батьками, які ростять і виховують чудових дітей. Кожного з вас, хто не здався, не махнув рукою на «цю всю політику» - вітаю. Бо «ця вся політика» - це той інструмент, через який ми можемо впливати на розбудову нашої країни, нашого життя, нашого майбутнього.

Дякую всім, хто долучається до «Батьківщини» зараз, і хто крокує поруч уже багато років, і однодумцям-буковинцям, і колегам з усіх областей, і незмінному Лідеру – Юлії Володимирівні. Наша мета правильна, тож ми її досягнемо. Бо справедливість – є!

Квітучої нам усім України – незалежної, вільної, заможної і цілісної. Зі святом, «Батьківщино»!

1