Іван Мунтян визначив пріоритети транскордонного партнерства у рамках проекту «Чотири регіони для Європи»

Іван Мунтян визначив пріоритети транскордонного партнерства у рамках проекту «Чотири регіони для Європи»

06.08.2019, 10:04

Коли футбол – це не просто спорт, а народна дипломатія…

В сусідній Сучаві відкриється XVIII-й міжнародний футбольний турнір «Чотири регіони для Європи». Делегації від округу Швабія, департаменту Майєнн, нашої Чернівецької області зустрілися у гостинній залі господарів. Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав високоповажних господарів та делегації гостей від себе особисто, від жителів нашого багатомовного краю, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради. 

Іван Мунтян підтримав твердження новообраного президента Ради округу Швабія Мартіна Зайлера про те, що спорт – це лиш одна з багатьох частина транскордонного партнерства, головна ж мета проекту «Чотири регіони для Європи» - розвивати стосунки в економіці, соціальній сфері, культурі і досягнути результатів у зміцненні нашої співпраці для майбутнього Європи.

- Я подякував панові Зайлеру за ініціативу відвідати Чернівецьку область з візитом уже післязавтра. Відзначив, що наша майбутня офіційна зустріч у Чернівцях дасть так само потужний поштовх до розвитку нашого партнерства і співпраці, як спільне засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, яке відбулося 21 жовтня 2016-го року у цій самій залі, де ми зібралися сьогодні, - розповів Іван Мунтян. 

- Найбільше прагну, аби для нас – буковинців, для українців загалом як у спорті, так і в житті не було перепон, меж і кордонів. Знаю, що це підтримують і наші партнери по транскордонному співробітництву – адже запропонували, щоби уже надалі в залі делегації розсідалися не командами, а вперемішку – щоби знайомитися, долати бар’єри, товаришувати!

- Упевнений, що і весь турнір, і кожен матч, попри змагання, будуть об’єднуючими. Задля того і зібралися, - підсумував Іван Мунтян. 

На завершення чудового вечора дружнього спілкування всіх об’єднала народна творчість. Господарі підготували розмаїту культурну програму – виступи представників різних національностей, серед яких прекрасні пісні і запальні танці української діаспори!

 

 

1