Іван Мунтян звільнив головлікаря  обласної лікарні  Ушакова і директора філармонії Макара

Іван Мунтян звільнив головлікаря обласної лікарні Ушакова і директора філармонії Макара

21.01.2020, 00:39

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян звільнив з посади головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні Володимира Ушакова.

Відповідне розпорядження Мунтян підписав 13 січня 2020 року, пише molbuk.ua.

Згідно з документом, Ушаков буде звільнений з посади головлікаря обласної клінічної лікарні за згодою сторін з 31 березня 2020 року.

Також у розпорядженні вказано, що підставою для цього звільнення була заява Володимира Ушакова, яку він написав ще 9 січня 2020 року.

Окрім того, Мунтян своїм розпорядженням доручив виконуючому обов’язки гендиректора Чернівецької обласної лікарні С. Цинтарю призначити Ушакова на посаду медичного директора з експертизи тимчасової втрати працездатності Чернівецької обласної клінічної лікарні. На цю посаду Ушаков заступить з 1 квітня 2020 року відповідно до поданої заяви.

Як відомо, Володимир Ушаков працює у системі охорони здоров’я Чернівецької області з 1975 року. А на посаді головного лікаря Чернівецької обласної лікарні – з 1995 року.

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян також звільнив Любомира Макара з посади генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Відповідне розпорядження голова облради підписав 13 січня 2020 року, пише molbuk.ua

Документ передбачає звільнення Любомира Макара з посади з 20 січня 2020 року за згодою сторін.

В розпорядженні вказано, що підставою для звільнення є заява Любомира Макара, яку він підписав 13 січня 2020 року.

Окрім того, Мунтян доручив управлінню культури Чернівецької ОДА забезпечити організацію приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей та документації Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Як відомо, Любомир Макар сав генеральним директором філармонії у березні 2017 року, здобувши перемогу на кадровому конкурсі.

Джерело: molbuk.ua

1