Іван Рибак закликав парламент відвернути екологічну катастрофу, але колеги його не почули

Іван Рибак закликав парламент відвернути екологічну катастрофу, але колеги його не почули

06.02.2019, 22:00

З кожним роком зміна клімату стає однією з найбільших загроз людства. Це глобальна проблема, яка стирає протиріччя між народами та державами. Ще в 1992 році понад 160 країн світу підписали Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату, адже екологічні катастрофи є найголовнішим викликом для нашої планети.

Тому сьогодні на ранковому засіданні ВР народний депутат України Іван Рибак закликав колег підтримати проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату” (№9129). В запропонованих рекомендаціях систематизовані та враховані пропозиції народних депутатів, центральних і місцевих органів виконавчої влади, Національної академії наук України, національних галузевих наук, наукових установ та громадських організацій, які були висловлені 4 липня 2018 року на проведених парламентських слуханнях.

- У цьому документі, який ми напрацювали в Комітеті ВР з питань екологічної політики, зазначені чітки речі, які необхідно робити, в тому числі і в українському парламенті, і в Кабінеті Міністрів, задля запобігання впливу антропогенних змін клімату на навколишнє природне середовище.

- На жаль, у залі засідань ВР не вистачило необхідної кількості голосів для прийняття позитивного рішення, від якого залежить майбутнє нашої держави. Але наш профільний комітет обов‘язково підготує повторне подання і маю надію, що колеги більш зважено віднесуться до даного питання під час його наступного розгляду у парламентській залі, - сказав Іван Рибак. 

1