Кіцманські регіонали перетворили позачергову сесію районної ради на цирк

Кіцманські регіонали перетворили позачергову сесію районної ради на цирк

03.07.2012, 20:37

2 липня 2012 року відбулася позачергова сесія Кіцманської районної ради, яка була скликана з ініціативи опозиційних депутатів ради. Основним питанням сесії було звернення Кіцманської районної ради до Верховної Ради України щодо неприпустимості наступу на українську мову.

Однак сесія не пройшла спокійно. Після того, як зачитали проект звернення заради якого, власне, і скликалася позачергова сесія, депутати від Партії регіонів та їхні сателіти вдалися до маніпуляцій, очевидно щоб вислужитися перед своїми господарями. Регіонали підготували свій варіант звернення, мотивуючи це тим, що у першому варіанті надто багато критики Партії регіонів і це ображає їхні почуття. Протести опозиціонерів стосовно того, що проект регіоналів не можна ставити на голосування, адже він не відповідає тим самим нормам через які попередній проект не поставили на голосування на черговій сесії тиждень тому, головуючий залишив поза увагою.

На голосування було поставлено обидва проекти звернень, і жоден із них не набрав необхідної кількості голосів. Тому було прийнято рішення зібрати погоджувальну раду голів фракцій і скласти спільний проект звернення. Після перерви звернення було підтримано одноголосно всіма присутніми на сесії депутатами, до нього також додали відповідні звернення громадських організацій, а також міського, селищних та сільських голів району.

«Кіцманські регіонали та їхні союзники, в основному чиновники, знову показали свою суть. Замість того щоб ще на минулій сесії прийняти відповідне звернення, яке відображає думки людей, вони перетворили сесію районної ради на цирк. Все для того щоб у зверненні не було критики партії регіонів, а такі «незручні» слова як «вимагаємо» замінити на «просимо» та «уклінно просимо». Типова поведінка нинішніх українських чиновників…», - прокоментував ситуацію депутат райради від ВО «Свобода» Олег Дяконюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

1