Кореспондент ТСН Ольга Кашпор обурена тим, що її іменем підписали «джинсу» про Арбузова в Чернівцяx

Кореспондент ТСН Ольга Кашпор обурена тим, що її іменем підписали «джинсу» про Арбузова в Чернівцяx

09.08.2013, 18:21

Кореспондент ТСН Ольга Кашпор заявила, що не є автором замовних статей, пов'язаних з висвітленням діяльності першого віце-прем'єра Сергія Арбузова, які вийшли у «Новій Тернопільській газеті», чернівецькій газеті «Буковина» та виданні «Черкаський край». Про це вона повідомила через прес-службу «1+1».

 Пані Кашпор обурена тим фактом, що в низці регіональних газет з'явилися  матеріали, підписані її ім'ям, і вважає, що це шкодить її діловій репутації.

 «З'ясувалося, що я у відпустці часу не гаяла, а підпрацьовувала одразу в чотирьох регіональних виданнях! Гастролювала у Черкасах, Чернівцях, Рівному і Тернополі. Про свої трудові звитяги дізналася з публікації на «Українській правді», навіть побачила скани статей, підписаних моїм ім'ям. Поява цих матеріалів за моїм підписом шкодить моїй діловій репутації, адже я ніколи не створювала статей подібного характеру», - пояснює пані кореспондентка.  

 Редактори газет, у яких вийшли статті, протитровані Ольгою Кашпор,  повідомили, що журналісти з такими іменами у них в редакціях не працюють, а матеріали вони отримали вже готовими через рекламний відділ і розмістили їх на правах реклами.

 Керівник ТСН Сергій Попов вважає цю ситуацію неприпустимою і такою, що може призвести до втрати довіри до журналіста. «Зараз маємо недопустиму ситуацію як з етичної сторони, так і юридичної: не можна ось так просто взяти і присвоїти ім'я, тим паче  ім'я, за яким стоять роки професійної роботи і довіри глядачів», - сказав пан Попов.

 Як сказала Ольга Кашпор в інтерв'ю «Телекритиці», вона не бере "джинсових" грошей.

 Як пише «Українська Правда», 17 липня у «Новій Тернопільській газеті», чернівецькій газеті«Буковина» та виданні «Черкаський край» вийшла стаття «Кіпр не захистить від податків» та підзаголовком: «Верховна Рада підтримала ініціативу Сергія Арбузова, яка посилить контроль над великим бізнесом». Усі три тексти підписані Ольгою Кашпор.

 «Телекритика»

1


КОМЕНТАРІ (1)

А кто понял, что это реклама? Говорите, они прошли через рекламный отдел? Вишинского на вас нет!

avatar

Ой!

12 серпня 2013 08:15