Лібановій і Барановській висунули ультиматум (оновлено)

Лібановій і Барановській висунули ультиматум (оновлено)

11.07.2012, 20:41

Ультиматум оголосили директорам комунальних книгарень "Букініст" Марині Лібановій та "Наука" Наталії Барановській під час сьогоднішнього засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (керівник комісії О.Смотр). Якщо до 20 липня вони не почнуть співпрацювати з ліквідаційною комісією, питання щодо їх звільнення винесуть на розгляд сесії обласної ради. Інакше кажучи, якщо вони не звільняться добровільно, то їх звільнять самі депутати.

Колізія виникла після ухвалення депутатами рішення реорганізувати чернівецькі комунальні книгарні. Після цього було створено спеціальну комісію, яка мала займатися вирішенням спірних питань. Проте звільнятися добровільно директори книгарень "Букініст" і "Наука" відмовилися.

По-перше, їх не задовольняють лише словесні обіцянки щодо подальшого працевлаштування, які сьогодні можна усно дати, а завтра забрати. По-друге, працівників підприємств книжкової торгівлі насторожує той факт, що нині фактично відбувається процес не реорганізації, а ліквідації цих підприємств. Принаймні у наказі представників податкових органів, які здійснюють перевірку, чітко вказано, що йдеться саме про ліквідацію, а не реорганізацію. Нині бригади податківців працюють у книгарнях "Технічна книга" та "Здоров'я". Вони не приховують того, що перевірка при реорганізації та ліквідації підприємства здійснюється за різними схемами. І в даному випадку вони працюють так, як працювали на тих підприємствах, що були ліквідовані.

Микола Харабара, який також є членом постійної комісії  з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, запропонував також записати у сьогоднішнє рішення комісії обіцянку гарантувати директорам книгарень збереження за ними робочих місць. Проте чи з'явиться ця його пропозиція  у кінцевому варіанті документу ще невідомо. Роботі нинішнього складу ради, на жаль, притаманна маніпуляція проголосованими рішеннями.

Перед тим, як питання про реорганізацію книгарень винесли на розгляд депутатів, ця сама постійна комісія, наприклад, пропонувала створити спеціальну депутатську комісію з вивчення даного питання. Проте в остаточному варіанті рішення сесії, яке й ухвалили депутати, комісія з вивчення питання незрозумілим чином трансформувалася у комісію з контролю за виконанням проголосованого рішення. Відчуйте, що називається, різницю. До роботи у цій комісії, як стало відомо BukNews, наразі зголосилися перший заступник голови ОДА Г.Галиць, депутати Ольга Гоян, Максим Бурбак, Михайло Павлюк та Назар Горук.

BukNews також стало відомо, що директори книгарень готові оскаржувати у суді рішення сесії обласної ради про реорганізацію комунальних підприємств книжкової торгівлі.

Фото Ольги Шупені

1


КОМЕНТАРІ (13)

Які ж ці регіонали брехуни і наперсточники. На угоду гаЙцю та попу готові на всяке паскудство!

А чиновники рангом понижче готові їм, вибачте, ср-ку лизати.

avatar

Читач

11 липня 2012 23:34

Чому не скаже своє слово проголосована радою депутатська комісія? Депуиаиам з комісії треба допомогти сміливим директорам. Ця комісія може своїм рішенням призупинити ліквідацію книгарень принаймі до вивчення питання законності прийнятих радою рішень, та протиправних дій по ліквідації книгарень. Я так розумію, що в цій комісії більшість за опозиційними депутатами. Ось шановні депутати опозіціонери покажіть свою працю на прикладі цієї ганебної реорганізації, у вас зараз всі важелі!

avatar

Чернівчанин

11 липня 2012 23:47

Полностью с Вами согласен! Народ обратите пожалуйста завтра на коментарии по поводу директоров книжных магазинов. Как только утром жополызы прийдут на работу в ОДА, увидите, что сразу посыпится хамство в адрес этих смелых женщин.

avatar

Чернівчанину

12 липня 2012 00:15

Мей, Чернивчанин, ту ешть прост? Это каким же макаром временная депутатская комиссия своим решением может приостановить решение облсовета?! Похмеляться надо бы с вечера, а не нести на сон грядущий подобную ахинею. Теперь по существу вопроса. Эпитет "смелая" походит в этом случае только г-же Либановой. Она едва ли не единственная из всей этой "могучей кучки" действительно пахала на совесть, а не на карман. Присущее ей упрямство, некоторая недальновидность и стемление поиграть в политику на старости лет сыграли с ней злую шутку. Плохо, если уволят - пострадает дело, ибо достойную замену найти будет проблематично. Что же касаемо до м-ль Баранивской, то смелость тут и не ночевала. зато в ассортименте присутствуют наглость, хамство, жуликоватость, страсть к аферам, обильно приправленная давнишними и канувшими в лету постельно-алкогольными интижками с милицейско-прокурорской братией не шибко высокого полёта. В одном флаконе с больным на всю голову "заступником" эта гремучая смесь чревата для этой леди увольнением по статье и уголовным делом на закуску.   

avatar

Нестор ШУФЛЯ - Чернивчанину

12 липня 2012 10:00

Уважаемые жители Буковины, вот и случилось то о чем я писал вчера, оно пришло на работу и нчало хамить. А чувствуете сколько злости, ненавести. Убогий и несчастный вы человек, мне вас жалко. Я понял одно бандюки берут в халуи хамов и невежд.

avatar

Нестору ШУФЛІ

12 липня 2012 10:43

Несторе сжоже на те, що напевно колись ти зазіхав на шановану в місті директора Науки, а вона тебе відшила, ось ти і бісисся, більш того погрожуєшь.Ті покайся перед богом за своє хамство . Ти  по природі своїй боягуз, кричиш в неті під якимось шуфлею. Шуфля і є шуфля.

avatar

читач Нестору Шуфлі

12 липня 2012 10:59

Шуфля ти гидота!

avatar

Шуфлі

12 липня 2012 11:07

ДАААА! Наглости и хамства у чиновников нет предела! Возмущен до глубины души. Буду крепко думать осенью на выборах.

avatar

Читач

12 липня 2012 11:13

Цей Нестор Шуфля працывник ОДА, він ходить з фостом та в окулярах.

Повірте Буковинці в ОДА багато порядних людей, і нам прикро, що така людина працює з нами.

avatar

працівник ОДА

12 липня 2012 11:26

Найсмішніше у цьому цурисі те, що спочатку окремі директорки були використані політ-мальчішамі-хорошишамі для підвищення рейтингу певних політичних сил, а тепер вже використовуються окремими журналістами для підвищенні рівня відвідуваності відповідних веб-сайтів. Сміх та й годі! Це вже прямо Чернівецький гандікап! :)

avatar

читач

12 липня 2012 12:13

"працівник ОДА" - то Маряна Антонюк

avatar

коректор

12 липня 2012 12:19

avatar

Сергей Олейник

12 липня 2012 12:20

Дуже "розумні" у нас "радетелі інтересів народу", дали наказ самознищитися книгарням щоб знову для себе "прихватизувати" приміщення в центрі міста, а як же, на Кобилянській  потрібні нові ресторани. Де той книжковий магазин "Кобзар", його місце дійсно золоте. Історія повторюється! А щодо звільнення ліквідаційною комісією чи облрадою, то незважаючі, що більшість директорів залякали або купили обіцянками, то тих хто не піддався - суд відновить на роботі в уже новому підприємстві.

avatar

справедливий

18 липня 2012 23:22