Бурбак запропонував Гройсману створити окреме відомство для трудових мігрантів (відео)

Бурбак запропонував Гройсману створити окреме відомство для трудових мігрантів (відео)

14.05.2018, 14:32

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак пропонує створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції.

Про це він заявив на Погоджувальній раді.

«Сьогодні я надіслав звернення до Прем’єр-міністра з пропозицією створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або й відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції», - зазначив він.

Максим Бурбак наголосив, що питання трудової міграції дуже болюче, але єдина державна політика щодо нього відсутня.

«Про цю проблему зараз просто кричать всі й всюди, крім парламенту. Мільйони українців працюють за кордоном. Вони вже давно є основним інвестором в економіку України. Але державна політика щодо наших трудових мігрантів практично відсутня. Закон «Про зовнішню трудову міграцію» є рамковим і здебільшого не виконується. Профільні фахівці й підрозділи розкидані по різних управліннях і навіть відомствах. Далі продукування статистики й констатації наслідків діло не рухається», - сказав він.

Керівник фракції також закликав народних депутатів приєднатися до міжфракційного об’єднання, яке опікуватиметься законодавчими проблемами трудових мігрантів.

«У Верховній Раді ми з колегами ініціюємо створення відповідного міжфракційного об’єднання - щоби почати формувати законодавчу основу для державної політики у цій сфері. Прошу долучатися колег з інших фракцій», - резюмував Бурбак.

Джерело: http://nfront.org.ua/news/details/maksim-burbak-ukrayina-potrebuye-yedinogo-centru-derzhavnoyi-politiki-shodo-trudovih-migrantiv

 
1


КОМЕНТАРІ (1)

А ще нам конче необхідні міністерства зооферми, неробів, диму, вогню, повітря, пуків, гуків, хуків... 

avatar

Wulf

14 травня 2018 16:18

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.