Матеріальні ресурси мобілізаційного резерву держави розбазарили на мільйони, - прокуратура

Матеріальні ресурси мобілізаційного резерву держави розбазарили на мільйони, - прокуратура

13.03.2013, 16:19

Прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ефективно реагує на порушення вимог законодавства щодо використання матеріальних ресурсів мобілізаційного резерву держави.

Відповідні кримінальні провадження відкриті Львівською та Чернівецькою спеціалізованими прокуратурами за фактами самовільного вилучення та використання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, де збитків завдано на мільйони гривень.

Зокрема, за результатами перевірки у порядку нагляду Львівською спеціалізованою прокуратурою встановлено, що у період з 2002 по 2006 роки посадові особи Львівського Державного виробничого об'єднання «Завод «Полярон» і Міністерства промислової політики України перевищили службові повноваження та самовільно, без дозволу Кабінету Міністрів України, у відсутність відповідних нарядів Держрезерву України, використали на потреби виробництва заводу матеріальні цінності державного мобрезерву на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.

У Публічному акціонерному товаристві "Кам'янець-Подільськавтоагрегат", як виявила Чернівецька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, у період від листопада 1993 року до травня 2000 року здійснювалось самовільне вилучення для виробничих потреб ввірених на зберігання матеріальних цінностей мобрезерву. У такий спосіб службові особи акціонерного товариства вчинили розтрату державного майна в особливо великих розмірах.

Як зазначив прокурор Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері державний радник юстиції 3 класу Павло Богуцький, за встановленими фактами порушень чинного законодавства про державний мобілізаційний резерв відкрито і здійснюються кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ст.ст.365 ч.3, 191 ч.5 КК України. Про це BukNews повідомив Микола Гуцуляк, прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері (032 297 03 89).

1