“Мене кинули, як лоха! Мене обдурили, зрадили', - Віктор Янукович на прес-конференції у Москві

“Мене кинули, як лоха! Мене обдурили, зрадили", - Віктор Янукович на прес-конференції у Москві

06.02.2019, 18:41

Екс-президент України Віктор Янукович вважає незаконним вирок у справі про держзраду, який було ухвалено щодо нього Оболонським судом Києва.

Про це він сказав під час прес-конференції в Москві. 

"Вирок був написаний під диктовку влади, і той тиск, який був на суд, він був безпрецедентним. Вирок не має нічого спільного із законом: суцільні порушення. Все побудовано на брехні та ненависті", - сказав Янукович.

Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що країни Європейського Союзу обдурили його в 2014 році.

Про це він розповів на прес-конференції в Москві, кажучи про угоді про врегулювання ситуації в Україні , яке Янукович підписав з лідерами опозиції 21 лютого 2014 року.

За словами Януковича, представник Росії Володимир Лукін, який був присутній тоді на переговорах, заздалегідь висловив сумнів у виконанні цієї угоди.

“Він мені сказав:” Невже ви вірите, що ці угоди будуть виконані “. Я сказав:” Так. Я хочу вірити, що на такому рівні, коли приїжджають міністри закордонних справ європейських держав і підписують документ, на такому рівні вони обов’язково будуть виконані “, – сказав Янукович.

 

“На жаль, я помилився і Лукін був правий. Як це можна назвати? Мене обдурили, зрадили. Або, як кажуть, просунуті українські політики, які себе такими вважають, мене кинули, як лоха”, – додав він.

Нагадаємо, угоду між Януковичем з одного боку і лідером УДАРу Віталієм Кличком, лідером “Свободи” Олегом Тягнибоком і лідером “Батьківщини” Арсенієм Яценюком було підписано 21 лютого з метою припинення кровопролиття на Майдані.

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва засудив екс-президента України Віктора Януковича до 13 років позбавлення волі. Янукович засуджений за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку РФ.

Генеральна прокуратура України, яка просила для Януковича 15 років в'язниці, відмовилася подавати апеляцію на вирок екс-президенту.

1