Мер литовського міста Йонішкіс Віталіус Гайліус  особисто приїхав на Буковину засвідчити підтримку українцям

Мер литовського міста Йонішкіс Віталіус Гайліус особисто приїхав на Буковину засвідчити підтримку українцям

16.05.2022, 20:46

Цими днями Новоселицьку громаду відвідали наші партнери з міста Йонішкіс (Литва) - мер міста Віталіус Гайліус та директор адміністрації Айварас Рудніцкас.

Про це повідомляє Новоселицька міська рада територіальної громади.

Таким чином наші литовські друзі виявили свою підтримку нам та усім українцям у цей непростий для країни час. Вони мали зустрічі з Новоселицьким міським головою Марією Нікорич, представниками апарату міської ради.

Побували на пункті надання гуманітарної допомоги для переселенців, вшанували пам’ять загиблих Захисників України. 

Зі скорботою у серці і великою людською шаною литовські друзі вклонилися на могилах пам’яті загиблих у війні з російськими окупантами воїнів-захисинків жителів громади - Олексія Арсенія з Маршинців, Дмитра Ганчерюка у Новоселиці та Дмитра Гаманюка у Довжку та поклали квіти.

Також гості відвідали Новоселицький ліцей№2 та побували на фінальній частині футбольно-благодійної акції "ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ".

Наші литовські друзі отримали неймовірний заряд енергії під час проведення футбольного турніру організованого федерацією футболу Буковини. Мер Йонішкіса Віталіус Гайліус з приємністю позаздрив нам з прриводу того, що вдається зібрати на спортивні змагання таку кількість дітей. Прийшли гості не з порожніми руками, а подарували справжнім юним футболістам - справжні футбольні м’ячі. Як зазначив пан Віталіус, свого часу, його улюблена футбольна команда була - "Динамо" Київ.

З приємністю і подивом Віталіус Гайліус та Айварас Рудніцкас познайомилися з 15-разовим Чемпіоном Світу з шахової композиції, Почесним громадянином Новоселиці Михайлом Марандюком, відвідавши його шаховий клуб.

Гості ознайомилися з роботою ЦНАПу, відвідали інші заклади.

На фото: Віталіус Гайліус на кухні за роботою...

 

Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  

 

 На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та фрукт

1