Міліція не вірить свідку, який бачив як стріляв Бойчук

Міліція не вірить свідку, який бачив як стріляв Бойчук

06.07.2012, 18:53

Управління МВС у Чернівецькій області не вірить свідку, який бачив, як у селі Хрещатик заставнівського району стріляв засуджений екс-голова РДА Михайло Бойчук.

Управління поширило ще одну заяву з цього приводу.

«Чергові публікації в окремих Інтернет-виданнях свідчать про те, що їх автори виокремлюють офіційну інформацію УМВС та використовують її частину у задоволені власних або чиїхось політичних уподобань.

Міліція коментує реальні події, що встановлені перевірками, а не заяви чи слова окремих заангажованих чи зацікавлених осіб.
Ще раз повторюємо, для з’ясування всіх обставин повідомлення про постріли в селі Хрещатик, були опитані мешканці, які проживають в районі заводу, працівники заводу та діти, які випасають худобу в селі, а також їхні батьки. В результаті опитування факт здійснення пострілів Михайлом Бойчуком або іншими особами ніхто не підтвердив, окрім громадянина Чухрія І.М. (на фото праворуч)

В ході перевірки було встановлено факти тривалих неприязних стосунків між Чухрієм І.М. та Бойчуком М.В. Тому коментувати слова Чухрія І.М. у цій ситуації є зайвим.

В котрий раз звертаємось до представників ЗМІ не робити однобічних, необґрунтованих і передчасних висновків та не втягувати своїми провокаційними публікаціями правоохоронні органи в політичні процеси».

Раніше в Секторі зв’язків з громадськістю  УМВС України в Чернівецькій області повідомляли, У зв’язку із черговими необ’єктивними наріканнями на дії працівників міліції, які були озвучені на прес-конференції керівників об’єднаної опозиції з приводу пострілів в селі Хрещатик, УМВС України в Чернівецькій області інформує.

Працівники міліції Заставнівського райвідділу прибули на місце події через 20 хвилин після отримання повідомлення. Даний факт підтверджено технічно і документально.

Також, акцентуємо увагу на те, що в попередньому повідомлені ВО «Батьківщина», як один із заявників про подію в с. Хрещатик зазначався громадянин ГорУк Віктор Петрович, а не ГорЮк Віктор Петрович. Але, навіть не беручи до уваги (навмисну) помилку авторів повідомлення, ще раз повторюємо, що ні громадянин ГорУк В.П., ні ГорЮк В.П. з жодними заявами з приводу пострілів біля заводу «Хрещатик» до міліції не звертався (що було підтверджено громадянином ГорЮком Віктором Петровичем на даній прес-конференції та в особистому пояснені).

В черговий раз звертаємо увагу представників політичних сил, засобів масової інформації та деяких заангажованих громадян, на уважне ставлення до своїх заяв, публікацій та окремих слів, опублікованих в ЗМІ.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області

1