Чернівці попрощаються з чотирьма буковинськими бійцями АТО: на Алеї Слави поховають командира Нацгвардії

Чернівці попрощаються з чотирьма буковинськими бійцями АТО: на Алеї Слави поховають командира Нацгвардії

04.11.2014, 12:48

Цього тижня Чернівці прощатимуться із чотирьма буковинськими бійцями, які загинули в зоні АТО.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили в обласному військовому комісаріаті.

Тіло командира Нацгвардії вже доставлено до Чернівців. Завтра відбудеться прощання та поховання загиблого.

Завтра, 5 листопада у Чернівцях відбудеться поховання командира Івано-Франківськоі нацгвардіі Віктора Ретькіна. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук голова інформаційного відділу Волонтерського руху Буковини Олена Раца.?Прощання розпочнеться з 10:00 у нього вдома - пров. Ентузіастів, 12. Поховають його на Алеі Слави Годилівського кладовища.

- Сьогодні привезли тіло капітана Нацгвардії Віктора Ретькіна. Зараз будуть доставляти додому, - говорить обласний військовий комісар Віталій Чурай. - Завтра з десятої ранку буде прощання біля будинку, де він проживав на пров. Ентузіастів, 12.

- Тіло іншого чернівчанина Олексія Вербицького, солдата батальйону територіальної оборони мають доставити завтра із Запоріжжя. Він був добровольцем і загинув у ДТП в Запорізькій області, де нині дислокується наш батальйон. Його поховання, швидше за все, відбудеться післязавтра, шостого листопада. Зараз ще консультуємось із цього питання з рідними.

- Із перших чотирьох пропавших безвісти ДНК-експертиза підтвердила співпадіння по двом тілам. Зараз вирішують питання про їх транспортування та поховання, - додав Віталій Чурай.

Джерело: promin.cv.ua та molbuk.ua

1