На Буковині судитимуть чоловіка за підпал шести автомобілів

На Буковині судитимуть чоловіка за підпал шести автомобілів

13.03.2020, 10:54

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 29-річного мешканця Чернівців, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених    ч.2 ст.194, ч.2 ст.15 ч.2 ст.194, ч.1 ст.185 та ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України (умисне знищення майна, за кваліфікуючими ознаками вчинене шляхом підпалу, закінчений замах на умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу, крадіжка та хуліганство).

Як встановлено досудовим розслідуванням, наприкінці минулого року, у нічний час доби, чоловік вчинив на території міста Чернівців підпал 6 автомобілів та намагався підпалити ще одну автівку, а також пошкодив 11 припаркованих транспортних засобів, порізавши шини автомобілів.

Також, у грудні минулого року, обвинувачений викрав 2 розкладних ножі з припаркованого транспортного засобу, розбивши скло передніх дверей.

Своїми умисними протиправними діями обвинувачений спричинив потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму майже 250 тис грн, яка ним не відшкодована.

На даний час чоловік перебуває під вартою. Подальшу його долю вирішуватиме суд.

1