На Буковині задокументовано  76 фактів незаконних операцій з валютою

На Буковині задокументовано 76 фактів незаконних операцій з валютою

23.12.2014, 15:03

Особам, котрі порушили правила про валютні операції, загрожує штраф від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація валютних цінностей. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області постійно вживають заходів, спрямованих на викриття та документування протиправної діяльності фізичних і юридичних осіб на ринку валютно-обмінних операцій.

Упродовж 2014 року правоохоронці задокументували 76 фактів незаконних операцій з валютою. На правопорушників складено 152 адміністративних протоколи. 120 протоколів скеровані до судів, з яких 92 – вже розглянуто, а правопорушників притягнуто до відповідальності, передбаченої ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тож громадянам слід пам’ятати: незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави, заборонені законодавством нашої держави.

1