На Дністрі і Дністровському водосховищі рибалкам дозволили ловити рибу

На Дністрі і Дністровському водосховищі рибалкам дозволили ловити рибу

21.06.2022, 23:57
Закінчення нерестової заборони на р. Дністер та Дністровському водосховищі - Чернівецький рибоохоронний патруль
 
19 червня 2022 року закінчилась нерестова заборона на р. Дністер та Дністровському водосховищі. Відтак, знімаються встановлені на нерестовий період заборони та обмеження любительського і спортивного рибальства.
 
Повідомляємо, що з 20 червня лов риби дозволяється з берега, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку, та спінінгом.
 
Добова норма вилову риби на одну особу за одну добу перебування на водоймі становить не більше 3 кг.
 
Звертаємо вашу увагу, що в придаткових системах водойм нерестова заборона триває по 29 червня включно. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства придаткові системи водойм - непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті водойми, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.
 
Проте закінчення весняно-літньої заборони на водоймах не означає вседозволеність, - наголошують рибінспектори.
 
Рибалки-любителі повинні чітко дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства, зокрема, не застосовувати при вилові вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів.
 
Довідкова інформація:
 
Крім того, нагадуємо з 01 грудня 2021 року по 30 червня 2022 року у водоймах області встановлено заборону на вилов раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки.
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1