На ініціатора проведення акції 'Я вимагаю доріг' Сергія Ткачука склали адмінпротокол на 34 тисячі гривень

На ініціатора проведення акції "Я вимагаю доріг" Сергія Ткачука склали адмінпротокол на 34 тисячі гривень

12.07.2020, 21:25

Про це він повідомив у своєму дописі у ФБ за підсумками акції.  

"О, ще один крутий канал згадав про акцію #я_вимагаю_доріг))

Якби я робив список зі всіх медіа, що прокричали разом з нами на всю Україну про жахливі дороги у Чернівцях - це були би сотні ресурсів, включаючи всеукраїнські ЗМІ. І це розповсюдження інформації відбулось абсолютно безкоштовно - тема стосується кожного, подача зайшла, хайп (хоч я і не люблю це слово).

Акція мені обійшлась у:
- 500-600$ ролик
- 50$ труна
- 34 тис. грн адмінпротокол
- багато власного часу, знань та розмов з неймовірною кількістю справжніх друзів (безмежно вдячний вам за участь та підтримку??).

Ми звернули максимальну увагу на проблему бездоріжжя в Че та присоромили винну у ньому місцеву владу по повній програмі (згідний, влада нам у цьому вперто допомагала). А сорому вона, знайте, боїться, - бо люди там хоч і духовно обмежені (бо не усвідомлюють чомусь, що вигідніше дерибанити бюджет і землі розвиненого/багатого/комфортного міста, ніж помираючої розвалини), проте горді, гонорові й пихаті. Я, відверто, не знаю як інакше, у стислі терміни, можна ефективно впливати на можновладців простим мешканцям. Це було яскраво??.

Дякую кожному, хто був причетним.

Я не певен, насправді, що наше місто заслуговує хороших доріг/вулиць тощо. Бездоріжжя - це реальне відображення мешканців. Надто багато пасивних порадників, заздрісних амбіційних гетьманів, конспірологів, політтехнологів та просто байдужих містян - і так мало тих, хто здатен якось діяти. Це як Содом, котрий міг врятуватись, якщо там назбиралась би n-на кількість праведників.

Вдячний всім, хто був, хто не добрався через "замінування", хто підтримав розповсюдженням інформації, хто не радив, сидячи на дивані, - що і де краще було би, на їх цінну думку, зробити, хто не шукав теорій змови та політичного підтексту (розповсюджених владою і поліцією), а дивився у саму суть та розумів, що то саме про нього і для нього також.

П. С. Я завершую цю тему, повертаюсь до своїх маленьких бізнес-проектів та їду в гори. Але спершу прийму ванну. А, блін, ні...- не прийму... води ж нема.
#я_вимагаю_води????

https://www.facebook.com/164585046890141/posts/3624702434211701/?vh=e&d=n"

1