На кожному окрузі, де дообиратимуть депутатів Чернівецької облради, є більше одного кандидата від опозиційних сил

На кожному окрузі, де дообиратимуть депутатів Чернівецької облради, є більше одного кандидата від опозиційних сил

15.01.2013, 14:22

Обласна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати обласної ради на двох округах замість вибулих.

На окрузі №21 (Кіцманський район) зареєстровано: Михайла Данилюка (НДП), Василя Залявського (Партія регіонів), Ярослава Малайка (КПУ), Василя Мироника (Партія "За права людини"), Юрія Скорейка (ВО "Батьківщина"), Ярослава Смеречанського (Громадянська партія "Пора"), Миколу Харатіна (Громадянська позиція), Ольгу Шапку ("Козацька українська партія").

На окрузі №50: Андрія Білогорку (Політична партія "Рідне місто"), Тараса Бойчука (ПР), Івана Бордіяна (КПУ), Віктора Довганича ("Пора"), Миколу Малярчука (Громадянська позиція), Віталія Тельпова (Радикальна партія Олега Ляшка), Марію Філіпчук ("Фронт змін").

Петро Кобевко і Олексій Крикливець, яких висунула УНА-УНСО, на вибори таки не пішли — щоб не розколювати опозицію.

Таким чином на кожному окрузі є більше одного кандидата від опозиційних сил — Скорейка і Філіпчук підтримали "Батьківщина", "Фронт змін" і УДАР, а своїх людей висунула і "Громадянська позиція", яка теж входить до складу об’єднаної опозиції. Знову з’явилася "Пора", яка колись була опозиційною, але останнім часом про своє існування не нагадувала.

Нагадаємо, округи №21 і №50 звільнилися після того, як обрані на них Олександр Фищук і Максим Бурбак були обрані народними депутатами Верховної Ради від ВО "Батьківщина".

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Мвлярчук то був і є велика гнида. Непомірні амбіції і нуль у підсумку.

avatar

чернівчанин

15 січня 2013 12:36