На Сокирянщині з’явилися анонімне оголошення від імені “правлячої партії”

На Сокирянщині з’явилися анонімне оголошення від імені “правлячої партії”

21.05.2019, 10:53

Вранці 21 травня у селі Ломачинці на Сокирянщині з’явилися об’яви дивного змісту. Зокрема в тексті зазначається: “Влада змінилася. Час змін настав. Думай-те! Термін 2 місяці.”

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови Новодністровської ОТГ Ігор Нажига.

“Сьогодні вранці в селі Ломачинці з’явилися ось такі об’яви!!! Певно ініціативна група готується до парламентських виборів, які анонсував новообраний Президент під час інавгурації!!! Навіть оголошення зробили, згідно останніх трендів, в стилі “ДумайТе”!!! А що, кандидат у “ініціативної групи” всім відомий, з партією вже визначились – “правляча”…
Такі от зміни!!!”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, противником децентралізації на Сокирянщині є голова райради Василь Козак. Він впродовж кількох років намагається саботувати процес об’єднання громад, в тому числі і в селі Ломачинці.

Місцеві мешканці припускають, що Козак уже готується до виборів до Верховної Ради в команді Зеленського.

Джерело: https://tva.ua/

1


КОМЕНТАРІ (2)

Сокирянщині не потрібні ані Козак, ані Бурбак.

Геть обох Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

.....

21 травня 2019 14:06

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження. и не переживай за Козака.  За пороха которого ты представлял в ломаченцах проголосовало 80 человек это все что у васКоментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.есть.  Правильно пишут бегитттте

avatar

Ломаченцы

21 травня 2019 21:17