НАБУ і САП мають намір закрити справу про спецконфіскацію $ 1,5 млрд Януковича в січні

НАБУ і САП мають намір закрити справу про спецконфіскацію $ 1,5 млрд Януковича в січні

30.12.2017, 17:32

Протягом двох тижнів "Ощадбанк" повинен надати НАБУ необхідні документи.        

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір в січні 2018 року закрити кримінальне провадження про спецконфіскації $ 1,5 млрд, заарештованих на рахунках колишнього президента Віктора Януковича і його оточення. Про це "Українським Новинам" повідомило джерело в правоохоронних органах.

"У січні, можливо до Різдва чи може після, справу буде закрито", - сказав джерело.

За його словами, протягом двох тижнів голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний повинен надати НАБУ необхідні документи по цій справі.

Він повідомив, що деякі фірми з оточення Януковича переуступили (продали) свої борги іншим фірмам, які в свою чергу і вимагають повернення грошей.

При цьому, джерело повідомило, що $ 1,5 млрд пішли до держбюджету, а тому справа буде закрита.

 Раніше повідомлялося, що з рахунків Януковича і його оточення вже конфісковано $ 1,7 млрд. У Генпрокуратурі вважають, що збитки, завдані режимом Януковича державі, досягають $ 40 млрд.

Нагадаємо, що "Ощадбанк" вважає безпідставними звинувачення в "незаконному списанні" коштів на користь держави в процесі спецконфіскації коштів Віктора Януковича і просить держоргани розібратися в ситуації, від якої страждає репутація банку.

За матеріалами: Українські новини

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.