Напередодні Дня захисників і захисниць України в Управлінні СБУ в Чернівецькій області вшанували пам’ять свого співробітника

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Управлінні СБУ в Чернівецькій області вшанували пам’ять свого співробітника

13.10.2021, 11:32

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Управлінні СБУ в Чернівецькій області вшанували пам’ять Олександра Петрищука - оперативника спецпідрозділу «Альфа», який загинув під час антитерористичної операції на сході України 24 червня 2014 року поблизу гори Карачун у Донецькій області.

За вагомий внесок у справі захисту української держави та зміцнення обороноздатності, патріотизм, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, Олександра Петрищука цьогоріч нагородили почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». На жаль, посмертно. Нагороду матері Героя вручив голова облради Олексій Бойко.

«Варто зазначити, що колектив Управління підтримує постійний зв’язок із родиною Олександра, - зазначає речниця Управління СБУ в Чернівецькій області Леся Федоренко. - Зрозуміло, що сина матері неможливо повернути, але бути поруч і підставити плече у потрібний момент – це наш обов’язок».

Також родина отримуватиме щомісячну матеріальну допомогу від Фонду ветеранів Управління.

Нагадаємо, 24 червня 2014 року на стратегічній висоті Карачун бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа» виконали важливе завдання – розмістили спецапаратуру для моніторингу та фіксації обстрілів бойовиків. Але вже під час повернення вертоліт з групою був збитий терористами з ПЗРК.

Серед загиблих – чернівчанин Олександр Петрищук.

Герої не вмирають!

1