Нардеп зі 'Слуги народу' Мазурашу зганьбився у соціальних мережах: запрошував піти 'до вищих сил'

Нардеп зі "Слуги народу" Мазурашу зганьбився у соціальних мережах: запрошував піти "до вищих сил"

14.10.2019, 17:27

Закон забороняє рекламувати громадянам подібні послуги.

Георгій Мазурашу, нардеп від партії "Слуга народу" опублікував на своїй сторінці в Facebook досить цікавий пост: рекламу запису на прийом до переможниці проекту "Битва екстрасенсів" - Ганни Арджеванідзе в Чернівцях.

Світлина від BukNews.

Скріншот віддаленого поста

 Народний депутат вже видалив пост зі своєї сторінки. За законодавством України, заборонено поширювати рекламу послуг з ворожіння та гадання.

Мазурашу є депутатом від округу 203, Новоселиця, Чернівецька область.

Георгій Мазурашу вже не в перший раз потрапляє в скандал в соціальних мережах. Раніше у нього був коментар, у якому він висловлювався про те, що: "Якщо Схід України хоче в Росію - це їх право... Люди живуть на Богом (а не Україною) даній землі".

Джерело: https://znaj.ua/politics/269456-sluga-narodu-zganbivsya-u-socialnih-merezhah-zaproshuvav-piti-do-vorozhki

Водночас сам Георгій Мазурашу заперечує усі закиди на свою адресу:

О, треба врахувати "кризу жанру" в ЗМІ і "ловити на цьому", якщо дуже треба буде "нагадати про себе":)))
Я, звичайно, розумію, що деяким колегам-журналістам хочеться "видавати на гора" якісь там "сенсації" і "скандали", але ж бажано це робити не так... якби це коректніше назвати:)) Хтось же здогадався назвати просте поширення посту однієї з головних героїнь резонансного телепроекту "Битва екстрасенсів" (https://www.stb.ua/…/opredelilsya-pobeditel-bitvy-ekstrase…/) Анни Аджеванідзе, де фігурувало рідне місто Чернівці, "рекламою":)) Друзі, коли я хочу когось, або щось рекламувати, я пишу, або кажу те, що вважаю за потрібне, про когось, або про щось;)
Рекомендую поширення будь-ким будь-яких постів розцінювати як інформацію, а не ставати "жертвами реклами", коли реклами немає:)
Ні до якої "розкрутки" я не прагну, тому можна обійтися без "такої" реклами мені:)) Хоча розумію, що нове місце роботи сприяє "таким сенсаціям" і "скандалам" за моєю участю:))
Прямо з дня прийому присяги нардепа запрацювала нова "інформаційна секта" - "свідків селфі, якого не було":)) (це коли я, натхнений нашим гарним підспівуванням Гімну, зняв відповідне відео в парламенті і розмістив в ФБ, а хтос нафантазував, ніби я селфі робив:) ).
Недавно, відповідаючи знайомому в коментарях в ФБ, розказав, що проводжу немало зустрічей - індивідуальних, малими, більшими групами і т.п., розказав навіть про те, про що спілкувався з одним відомим земляком (якого чомусь активно "демонізують"), а потім мені підказали і я прочитав, що, виявляється, я типу відповідав на запитання інформаційного ресурсу:) І подали це так, ніби я говорив би про якусь там зустріч, посилання на інформацію про яке розмістив той знайомий в коменті, але я чітко сказав, що не переходжу за тим посиланням (і лише після такої цікавої "інтерпретації" моїх слів на сайтах я дізнався, що про ту зустріч, виявляється, інформував Дубінський, але я то не був в курсі).
Найцікавіше було читати про якесь там "кришування" і т.п.:) Ну, хто мене знає, розуміє, наскільки бредово приписувати мені "кришування":)
Так що на цьому фоні те, що з мене "малюють ворога" за те, що я звернув увагу на алогічність спрямовування майже половин спортивного бюджету профільного міністерства на паралімпійський спорт, - просто "квіточки":) (Насправді я завжди підкреслено з повагою ставлюсь до спортсменів з обмеженими можливостями! Навіть просто за факт занять спортом, не кажучи вже про досягнення. Але у боротьбі за бюджетні ресурси вирішили, що треба змалювати з мене "ворога":) Ну, хай малюють).
А, треба повернутися ще раз до теми героїні "Битви екстрасенсів". Ми з нею, так сталось, їхали в одному вагоні з Києва. Дізнавшись, хто це і побачивши у неї на сторінці фото, на якій були Чернівці і дата, я це поширив, без слів:) На другий день, коли я був на міжнародному турнірі зщ волейболу на честь 80-ліття дуже поважного ветерана Петро Раца, зателефонував Ойген Семехін (Eugen Semekhin) і сказав, що треба терміново видалити те поширення. Я був зайнятий і не став розпитувати, а просто знайшов те свіже поширення (давніші складно відшукати) і видалив. Зазвичай, я навіть поширення, як правило, не видаляю - якщо є якісь неточності з мого боку і мені про це підказують, - я дякую і виправляю. А тут моїх слів не було, актуальність "розтанула" (напередодні інфо про візит теле-героїні в Чернівці могло бути цікавим комусь), так що не шкода було видалити:) Довірився Жені. Хоча можна було й не видаляти, аби краще було видно, що фантазери назвали "рекламою":))
Але то таке:) Треба людям фантазувати, - нехай:) Дивлюсь на "таке" з посмішкою;)
А, може, хтось замовив всяке таке, аби "розкрутити" мою скромну персону?:))
Дякую знайомим, які звертають мені увагу на такі речі. Але якогось сильного інтересу до таких "сенсацій" і "скандалів" не маю;) Краще витрачати час на корисніші речі, так думаю;)
З найкращими побажаннями;)
https://prolviv.com/…/nardep-vid-sluhy-narodu-potrapyv-u-s…/
А ось ще один аналогічний матеріал:
https://strana.ua/…/227325-sluha-naroda-reklamiruet-uchastn…

1