Нацрада з телебачення і радіо допомагає регіональній владі закрити телеканал ТВА у Чернівцях

Нацрада з телебачення і радіо допомагає регіональній владі закрити телеканал ТВА у Чернівцях

24.10.2013, 22:50

Незалежна медіа-профспілка стурбована діями Нацради з питань телебачення і радіомовлення, яка відмовилася продовжити ліцензію чернівецькій телекомпанії ТВА. Це рішення вона прийняла на підставі винесених зауважень за результатами моніторингу каналу. Однак, результати моніторингу викликають сумніви і журналісти ТВА надали докази, що вони є сфальсифікованими. Як зазначає керівництво каналу, моніторинг здійснювався «невідомими людьми», а після зауваження ТВА щодо можливого фальсифікування відео Нацрада відмовилася від його експертизи і не надала записів та актів моніторингу, фактично позбавивши телеканал можливості опротестувати результати моніторингу.

Абсолютно очевидно, що події останніх місяців навколо каналу ТВА спрямовані на його дискредитацію, вважає медіа-профспілка. Вони свідчать про те, що місцева влада вирішила не києм так палицею змусити незалежний телеканал замовкнути. Влада Буковини і міста Чернівці не лише заплющує очі на провокативні дії деяких зацікавлених осіб з дискредитації каналу і його дестабілізації, але й підтримує такі дії. І в цьому буковинським можновладцям допомагає такий орган, як Нацрада, який би мав стояти на сторожі законності і і створювати комфортні умови для роботи електронних засобів масової інформації.

За останній рік, з остаточною зміною менеджменту ТВА видав в ефір більше десяти нових телевізійних проектів, які несуть на собі чимале соціальне навантаження, забезпечив свою діяльність усім необхідним як технічним, так і юридичним супроводом. Це свідчить про зире прагнення телеканалу розвиватися і задовольняти різноманітні телевізійні потреби мешканців регіону.

НМПУ наголошує,що за нинішнім одіозним рішенням Нацради стоїть намагання усунути з медіа простору Чернівецької області непідконтрольний владі медіа ресурс. Своїм рішенням Нацрада не лише позбавляє роботи майже півсотні працівників телеканалу, а й обмежує права мешканців області на отримання збалансованої та рівнобічної інформації.

НМПУ заявляє про неприпустимість таких дій, захищатиме журналістів ТВА, чимало з яких є членами медіа-профспілки, та залишає за собою право звертатися до суду, а у разі необхідності – і до європейських інституцій, щоб привернути увагу до кричущого прикладу утиску свободи слова міжнародних організацій.

1


КОМЕНТАРІ (7)

avatar

Василий Забродский

24 жовтня 2013 17:29

герої, мовний бар, люди у віршах, 17 хв.правди... допарюватися вася звичайно мастак, то може розкаже про соціальні програми, які були за його керівництва - до ребрендингу. (крім "кривого зеркала", звичайно)

avatar

Іванка

24 жовтня 2013 18:01

avatar

Василий Забродский

24 жовтня 2013 19:12

є ще "політика", ток-шоу, "біля вікна"... та й оновлені "теми дня" і навіть "погода" суттєво відрізняються від того, що йшло "за васі". а те, що робилося з початком ребрендингу ПРИ ВАСІ, зовсім не васі заслуга. навіть його кухня політична) - картинка Тати, яка так і не набула якогось грунтовного наповнення. 

avatar

Іванка

24 жовтня 2013 22:39

Філософія Забродського це культура бидла, брехня, наклеп, та заробляння грошей!   Нове ТВА є абсолютною протилежністю цього, тому правда на боці молодої команди.

avatar

Телеглядач

25 жовтня 2013 11:54

Кого у нас цікавить за ким правда? ЗМІ потрібні владі для маніпуляції. Зародський для цього підходив. Хоча це тупа і примітивна маніпуляція. А не вишукана й витончена. Але яка у нас влада, такі й замовлення. У нормальній країні домовилися б з новим ТВА та й маніпулювали собі потихеньку. Але ж бики хочуть все й одразу. 

avatar

глядач

25 жовтня 2013 12:08

Знову це бидло журналістське, що вважає себе пурицем, щось там патякає. Та легше стало жити, що цієї "пропитої" і "програної в карти" харі не стало на екрані. Які там його заслуги??? Моральна пустота і повна деградація - ось його характерні риси.

avatar

Юрій

25 жовтня 2013 20:16