Небажання аграріїв платити людям гідну оплату за користування паями, саботування децентралізації, розбиті дороги: Бурбак назвав найгостріші проблеми Кельменеччини

Небажання аграріїв платити людям гідну оплату за користування паями, саботування децентралізації, розбиті дороги: Бурбак назвав найгостріші проблеми Кельменеччини

11.07.2019, 16:09

У середу, 10 липня, народний депутат України Максим Бурбак працював на Кельменеччині.

Проблеми – типові. Розбиті сільськогосподарською технікою дороги, небажання аграріїв платити людям гідну оплату за користування земельними паями та саботування реформи децентралізації.

У Дністрівці під час зустрічі з мешканцями у сільському клубі обговорили переваги реформи децентралізації та її важливість для розвитку країни, - розповів Максим Бурбак. - Нагадую, Кельменецький район - єдиний, де ще не створено жодної ОТГ. Також жителі села побоюються, щоб агрофірми не загарбали їхні землі. Обіцяю особисто контролювати, щоб цього не відбулось.

У Центральній районній лікарні Кельменців зустрілися з медиками «первинки». Обговорили медичну реформу та оновлення ФАПів. Лікарі схвильовані через деякі нововведення, проте запевнив, що медреформа спрямована як на добробут пацієнтів так і на підвищення лікарських зарплат.

Також зустрілися з мешканцями Ленківців. Люди висловили свої думки, ідеї та окреслили коло проблем, що потребують найшвидшого вирішення. Зокрема, кажуть, на часі облаштування об'їзної дороги, адже вантажівки з кар’єру їздять просто через село та руйнують основні вулиці.

У Вороновиці мешканці обурені діями деяких аграріїв-монополістів та саботажем реформи децентралізації. Людей не влаштовують ціни на паї, за які вони отримують копійки від аграрних монополістів. А тим байдуже до розвитку села. Але до всього цього, вони ще й знищили дороги. Один з аграріїв взагалі не платить за користування землею. Отож ініціювали колективне звернення до мене , за яким будемо ініціювати судовий розгляд. Насамкінець перевірили роботи з проведення першої черги водогону. Разом впораємось! - впевнений Максим Бурбак. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усунення наслідків буревію на Кельменеччині триває

1