Некомпетентність нового керівництва країни була підтверджена на позачерговій сесії Верховної Ради України, - Микола Федорук

Некомпетентність нового керівництва країни була підтверджена на позачерговій сесії Верховної Ради України, - Микола Федорук

25.05.2019, 22:36

Проблемою №1 в Україні стала відсутність кваліфікованих фахівців та "депрофесіоналізація" всіх ланок управління, вважає народний депутат Микола Федорук.

Як передає кореспондент molbuk.ua, про це політик заявив сьогодні в в Чернівцях на зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Нардеп сказав, що "тільки нерозумний політик може дати задню в реформі децентралізації". Коли я був міським головою Чернівців ми таких коштів на розвиток, які тепер отримали громади, в очі не бачили, - сказав М.Федорук.  

Водночас він повідомив, що для того, аби процес децентралізації став незворотнім законодавцям залишилося зробити два-три важливих кроки, в тому числі закріпивши децентралізацію в Конституції України. Поки цього не зроблено, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, я тепер думаю, що ми ні від чого не застраховані, - висловив припущення Микола Федорук. 

Зробити це нинішнім складом ради не вдалося, в тому числі через те, що цьому процесу активно протидіяла "Батьківщина". Дострокових перевиборів  чекають вже  207 населених пунктів, які не оголошували, керуючись політичною доцільністю. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голови Чернівецьких ОТГ хочуть почути офіційну позицію Президента України щодо реформи децентралізації

"Сьогодні проблема №1 у державі – депрофесіоналізація всіх ланок управління та кадрів. Будь-яку ділянку роботи візьміть: якщо робітничі професії – то всі фахівці за кордоном, якщо управлінці – то проведена чистка різних органів. І на хвилі популізму у багато сфер прийшли некомпетентні люди", – сказав Микола Федорук.

Як приклад, нардеп назвав незавершене розслідування справ щодо розстрілів на Майдану.

"Чому не завершені справи щодо розстрілу на Майдані? Тому що низька кваліфікація слідчих і тих людей, які прийшли розслідувати ці справи", – сказав нардеп.

Він додав, що некомпетентність нового керівництва країни була підтверджена на позачерговій сесії Верховної Ради.

"Бачили, що команда не вміє підготувати елементарний законопроект... Ми чекали півтори години, а вони зміни в Prozorro "засунули" в закон про вибори. Тому останні кадрові призначення на рівні керівництва держави свідчать про те, що кваліфіковані фахівці зникають. Є багато лозунгів, є віртуальна картина, віртуальна "слуга народу" та віртуальна партія. А це мене дуже тривожить", – сказав Микола Федорук.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (3)

Злодюга компетентная откликнулась!!!

avatar

26 травня 2019 17:58

М. Т. каже правду. Раджу автору без підпису добирати слова. а не зводити рахунки.

avatar

Flutor

26 травня 2019 23:42

Парламентские выборы счёты сведут!А то что злодюга с бандой мародёров украла пол города,так это правда!

avatar

FUTUR

27 травня 2019 08:54